30-letnia DZIEWICA i jej pierwszy pocałunek w dniu ślubu (Mamy FILMIK!)

Wytrwała w czystości ekstremalnie długo!
30-letnia DZIEWICA i jej pierwszy pocałunek w dniu ślubu (Mamy FILMIK!)
04.12.2011

Nie mamy zamiaru negować czyichkolwiek poglądów oraz życiowych wyborów, ale nie skłamiemy, jeśli stwierdzimy, że zachowywanie czystości aż do dnia ślubu, to raczej przeżytek. Potwierdzają to wszystkie badania na temat seksualności oraz zmian tzw. moralności społecznej. To, co chwilę temu wydawało się niedopuszczalne, dziś jest już normą.

Życie seksualne rozpoczynamy coraz wcześniej i nie zwracamy już uwagi na takie szczegóły, jak np. miłość. O wcześniejszym zawarciu związku małżeńskiego nawet nie wspominamy. Seks uprawiają wszyscy, wszędzie, o każdej porze i nawet w najdziwniejszych okolicznościach przyrody. No dobrze, prawie wszyscy.

Choć większości z nas trudno to sobie wyobrazić, po świecie wciąż chodzą ludzie, którzy do intymnej sfery życia mają zupełnie inny (nomen omen) stosunek. Są już mocno dorośli, ale dotąd nigdy nie zbliżyli się do obcej osoby. I nie chodzi nawet o seks. Niektórzy z nich nie odważyli się nawet na pocałunek.

Telewizja TLC rozpoczyna emisję programu dokumentalnego "Virgin Diaries" ("Pamiętniki Dziewic"). W pierwszym odcinku widzowie zobaczą m.in. 30-letnią dziewicę oraz parę, która przed ślubem nie poznała się do końca... Dopiero po złożeniu małżeńskiej przysięgi zbliżyli się do siebie tak bardzo. To był ich pierwszy pocałunek.

Rozumiecie tak konserwatywne podejście do życia? Bylibyście w stanie wytrwać w czystości aż tak długo?

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Seks przyszłości: Erotyczne roboty & rozwiązłość (Prostytutki nie będą potrzebne!)

Seks zmierza w złym kierunku.

Dlaczego kobiety udają orgazmy?

Jęczenie podczas seksu to nasza bardzo przemyślana taktyka.

Komentarze (76)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2011 21:16
jak można być mocno dorosłym, co w takim razie oznacza słabo dorosły? czasami myślę, że takie artykuły piszą ludzie zgarnięci z ulicy, którzy nie wiedzą nic o poprawnym pisaniu...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2011 02:51
OCHYDA ON JA CALUJE JAKBY CHCIAL CIS Z NIEJ WYSSAC BEZNADZIEJA I SORRY ALE NIE MAJA TALENTU BO KAZDY Z NAS MIAL KIEDYS PIERWSZY POCALUNEK ALE MOJ NA PEWNO NIE WYGLADAL TAK ZALOSNIE PEWNE REZCZY MA SIE W SOBIE JAKIS INSTYNKT A ON JAK BY SIE DUSIL I TE USTA TAK NA NIEJ UKLADA ZE AZ MI NIEDOBRZE!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2011 21:59
Widać, że to ich pierwszy pocałunek - prawie się połknęli
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2011 20:55
a ja mam udany sex :) Wzięłam ślub w wieku 26 lat (jako dziewica) chodziłam z chłopakiem 4 lata i jakoś wytrzymałam, Za to teraz jest zajebiście!!!!!!!!!!!! To nie była kwestia wiary itd. po prostu musiałam być pewna że facet kocha mnie naprawdę. NIE JESTEM RZECZĄ DO TESTOWANIA - DOBRA CZY NIEDOBRA. Nasza miłość jest czysta i najpiękniejsza. Przekaże te wartości swoim dzieciom - to gwarancja szczęścia w małżeństwie (Rodzice mieli rację tak mnie wychowali całym swoim życiem)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2011 20:34
Moim zdaniem to bzdura, kiedyś to miał rację bytu, bo ludzie zawierali małżeństwa jak mieli po paręnaście lat, a nie po trzydzieści, trzymanie popędu na wodzy przez tak długo czas jest chora, nie wierze, że te osoby będą miały udane życie seksualne, a przecież to ważne!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo