Rozmnażają się jak króliki! Oczekują właśnie narodzin 20. dziecka (Historii Duggarów c.d.)

Każde z dzieci ma imię zaczynające się na literę J.
Rozmnażają się jak króliki! Oczekują właśnie narodzin 20. dziecka (Historii Duggarów c.d.)
11.11.2011

W dzisiejszych czasach małżeństwa bardzo rzadko decydują się na więcej niż jedno lub dwoje dzieci. Związane jest to przede wszystkim ze zmianą stylu życia współczesnych rodzin oraz wszechobecnym pędem za karierą. Nie wszyscy jednak ulegają tym nowoczesnym trendom. Na świecie spotkać można pary, które liczebnością dzieci znacznie wyróżniają się na tle innych małżeństw.

Duggarowie

Jakiś czas temu pisaliśmy o rodzinie Duggarów ze stanu Arkansas, która może pochwalić się aż dziewiętnaściorgiem dzieci. Okazuje się jednak, że para nie spoczęła na laurach i… spodziewa się kolejnego potomka. - Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami, bo oczekujemy już dwudziestego dziecka! Maluszek przyjdzie na świat w kwietniu, już nie możemy się doczekać – mówili szczęśliwi rodzice.

Duggarowie

Duggerowie są w USA bardzo znani, a media z uwagą śledzą losy tej sporej gromadki, która wyróżnia się nie tylko swoją liczebnością, ale też specyfiką imion dzieci. Każde z nich ma bowiem imię zaczynające się na literę J. Prawdopodobnie kolejna pociecha również zostanie nazwana zgodne z tą osobliwą tradycją.

Jak myślicie, czy historia Duggarów kiedykolwiek będzie miała swój finał?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zaręczeni odkryli, że są RODZEŃSTWEM. A dziecko w drodze!

Wstrząsająca historia pary, która dopiero przed ślubem dowiedziała się, że jest rodzeństwem.

83-letni emeryt musiał spłacić długi, więc został męską prostytutką (Miał klientki?)

Niecodzienny pomysł na dorobienie do emerytury.

Komentarze (57)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 13:44
Sama sie autorko kurde rozmnażasz jak króliki . _ . Dziewuchy to jednak tępe. Nie dośc ,ze połowa portalu to artykuły z hanter.pl to jeszcze takie tytuły i brak tolerancji...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 14:23
patząc po wzrocie to mieli z 7 chłopców pod rząd. troche dziwne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 14:16
nie, myslimy, że ta historia NIGDY nie będzie miała swojego finału, bo jak wiadomo Duggarowie są nieśmiernelni albo przynajmniej długowieczni i będą rodzić dzieci w nieskończoność. durny papilocie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2011 18:34
papilot jest duuuuzo do tyłu..... czytałam o tym co najmniej pól roku temu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 14:55
Akurat oni nie żerują na państwie...nie pamiętam dokładnie jakiego są wyznania ale generalnie chodzi o to, że nie uznają środków antykoncepcyjnych. Mało tego...jeśli decydują się na kolejne dziecko, to muszą je utrzymać z własnej pracy, bo kredyt czy inne zapomogi nie są przez nich uznawane. Facet ma bodajże sieć interesów - nieruchomości, samochody więc stać ich na utrzymanie tylu dzieci.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo