Udar zmienił kipiącego testosteronem zawodnika rugby we fryzjera geja!

Wcześniej miał narzeczoną i pracował w banku.
Udar zmienił kipiącego testosteronem zawodnika rugby we fryzjera geja!
14.11.2011

Kiedy 19-letni zawodnik rugby, Chris Birch, niefortunnie upadł na jednym z treningów, złamał szyję i doznał udaru, jego rodzina obawiała się, że wypadek może mieć poważne skutki. Nikt jednak nie przypuszczał, że życie mężczyzny zmieni się o 180 stopni. 26-letni obecnie Chris w niczym nie przypomina bowiem siebie sprzed upadku. Co konkretnie uległo zmianie?

- Od kiedy odzyskał przytomność, zachowuje się bardzo dziwnie – narzekają bliscy Bircha. – Zerwał ze swoją narzeczoną, twierdząc, że jest gejem. Schudł 8 kilogramów, żeby podobać się innym facetom, a do tego wszystkiego rzucił pracę w banku i został fryzjerem! – dodają gorzko.

Chris Birch

- Nie wiem, jak to możliwe, ale po wypadku nagle znienawidziłem całe swoje dotychczasowe życie – tłumaczy 26-latek. – Nie widziałem nic przyjemnego w oglądaniu meczu z kumplami i piciu piwa. Zamiast tego wolałem spędzać czas na dbaniu o zdrowie i wygląd. Zrozumiałem też, że nie kocham swojej dziewczyny, bo znacznie bardziej podobają mi się faceci. Dziś pracuję jako fryzjer, mam wspaniałego chłopaka, z którym mieszkam i jestem bardzo szczęśliwy – mówi mężczyzna. – Chociaż w niczym nie przypominam dawnego Chrisa, to wcale za nim nie tęsknię! Uwielbiam swoje obecne życie – podsumowuje.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Najdłuższy język świata (ha ha ha) Mierzy prawie 10 centymetrów i zna niezłe sztuczki

Jego właścicielka właśnie trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

Objawienie na zdjęciu USG: Boska twarz ukazała się na jądrze?

Doktorzy nie kryli zdziwienia, kiedy na zdjęciu z badania USG jąder pacjenta dostrzegli ludzką twarz…

Polecane wideo

Komentarze (51)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2012 12:03
Znaczy się gejoza = defekt mózgu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 10:16
Ludzie, czego się czepiacie? Jeżeli jest szczęśliwy , to nie róbcie afery. Wcale się nie dziwię, ze po takim groźnym wypadku nagle stracił chęć do gry w rugby i oglądania meczy -.- Kiedy ja omal nie zginęłam w wypadku to chyba nic dziwnego, że jak sięgam po kluczyki to przechodzi mnie zimny dreszcz? Nie jestem już tą samą osobą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 19:44
kto mając 19 lat pracuje w banku???? sprzątał tam?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 17:10
jestem homfobka, panoszenie sie gejow zaczyna mnie wkurzac nie dlugo bycie hetero bedzie uwazane za zbrodnie, ludzie natura stworzyla mzczyzne i kobiete a nie jedna plec.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 20:37
pewnie moje komentarze tez wykasuja, czytajcie puki mozecie, na dole strony macie maila do redakcji papilota , piszcie skargi a nie komentarze to moze wywala te dzieci piszace artykuly i zatrudnia normalnych ludzi !!!!!!!!!!!!!!!! coraz czesciej mam wrazenie ze papilot to prywatna stronka w sensie , ktos siedzi w domu i z nudow prowadzi bloga. Ktos komu w zyciu nie wyszlo, nie ma kultury, zasad moralnych i nie zna ortografii. PAPILOT = ŻAL.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie