Zaręczeni odkryli, że są RODZEŃSTWEM. A dziecko w drodze!

Wstrząsająca historia pary, która dopiero przed ślubem dowiedziała się, że jest rodzeństwem.
Zaręczeni odkryli, że są RODZEŃSTWEM. A dziecko w drodze!
10.11.2011

Kazirodcze związki to temat tabu współczesnego świata. Zwykle tego typu relacje wzbudzają w nas odrazę. Nikomu nie przychodzi do głowy, że mógłby związać się z kimś ze swojej własnej rodziny. Okazuje się jednak, że los potrafi płatać niezłe figle. Czasem ludzie dopiero po latach dowiadują się, że trwali w kazirodczym związku.

Taka historia przydarzyła się pewnej parze pochodzącej z RPA. Poznali się na studiach. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Po kilku latach znajomości postanowili się pobrać. Ich decyzję przyspieszył fakt, że kobieta zaszła w ciążę – czytamy w portalu The Daily Mail.

Nie pozostało im więc nic innego jak zorganizować przedślubne spotkanie z rodzicami. Przygotowując uroczystą kolację, zupełnie nie spodziewali się tego, jak bardzo zmieni ona ich dotychczasowe życie.

Okazało się bowiem, że przyszłe małżeństwo jest... rodzeństwem, które rozdzielono w dzieciństwie. Ojciec mężczyzny i matka kobiety rozstali się, gdy ich potomstwo było jeszcze bardzo małe. Podzielili się dziećmi i zamieszkali daleko od siebie. Rodzice nigdy nie doprowadzili do tego, aby dziewczynka i chłopiec poznali się.

Przewrotny los sprawił jednak, że rodzeństwo rozpoczęło naukę w tej samej szkole wyższej. Brat z siostrą już od początku znajomości czuli do siebie niespotykany fizyczny pociąg. Zdawało im się, że pasują do siebie idealnie. Nigdy jednak nie domyślali się, że mogą być rodzeństwem.

Wiadomość ta kompletnie zburzyła ich dotychczasowe życie. Wciąż są w wielkim szoku, który miesza się z niedowierzaniem. Traumatyczne przeżycie sprawiło, że para postanowiła się rozstać. Co jednak się z stanie z ich nienarodzonym jeszcze dzieckiem? Jak przyjmie ono informację o tym, że jego rodzice są rodzeństwem?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Najdłuższy język świata (ha ha ha) Mierzy prawie 10 centymetrów i zna niezłe sztuczki

Jego właścicielka właśnie trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

Objawienie na zdjęciu USG: Boska twarz ukazała się na jądrze?

Doktorzy nie kryli zdziwienia, kiedy na zdjęciu z badania USG jąder pacjenta dostrzegli ludzką twarz…

Polecane wideo

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 17:22
f4zC7m hafbjlggxfsm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2012 18:41
W4qBrk pfxdhegaunjc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2012 10:54
ROTFL.Swoją drogą, jest dla mnie rzeczą niezrozumiałą, dgeczalo polska blogosfera tak obficie zajmuje się delikwentem, ktf3ry uważa, że niski kontrast zwiększa dostępność. To wywołuje efekt Leppera.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2011 21:31
jesli nie czuja do siebie odrazy itd. to czemu by nie niech zyja normalnie a dziecku niech nic nie mowia jesli beda potrafilii zyc w takim klamstwie. zreszta niewiem bym nie umiala postawic sie na ich miejscu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 19:17
ja mam brata przyrdoniego którego wogóle nie znałam poznaliśmy się jak ja miałam samo 20 lat a on 25 lat i wiecie co ? dla mnie to jest zupełnie obcy człowiek,ale nigdy bym z nim się nie związała,w moich oczach on jest obcy ale nie patrze na niego jak na mężczyznę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie