7-letni Bobby marzył o byciu dziewczynką. Był synkiem, a dzisiaj jest córeczką!

Świat już chyba na dobre zwariował!
7-letni Bobby marzył o byciu dziewczynką. Był synkiem, a dzisiaj jest córeczką!
02.11.2011

Nie wiemy czy to postępujące zjawisko, czy może coraz większa odwaga, ale w ostatnim czasie w mediach aż roi się od osób, które twierdzą, że urodziły się w niewłaściwym ciele. Jeśli do takich wniosków dochodzą latami i jako osoby dorosłe decydują się na zmianę płci, to nie powinno już specjalnie dziwić. Jeśli jednak robią to będąc jeszcze dziećmi, wtedy można się zastanawiać, czy to właściwe rozwiązanie.

Tylko w ostatnich miesiącach informowaliśmy o podobnych rozterkach dwóch chłopców w wieku 10 i 11 lat. Od najmłodszych lat zachowywali jak dziewczynki. Rodzice w pełni to zaakceptowali i sprzyjają ich przemianie. Okazuje się jednak, że problem dotyczy dzieci coraz młodszych. Bohater tej historii ma zaledwie 7 lat.

Bobby Montoya urodził się chłopcem, ale od dawna przedstawiany jest przez rodziców jako ich córka. Nosi sukienki, ma długie włosy, bawi się lalkami i... postanowił, że dołączy do żeńskiej grupy amerykańskich skautów. Kiedy jednak chciał się zapisać do organizacji, usłyszał, że to grupa dla prawdziwych dziewcząt. Było mu/jej bardzo przykro. Sprawą zainteresowały się media.

Rzecznik skautów wydał niedawno oświadczenie, że zachowanie pracownika organizacji było niesłuszne. Bobby otrzymał zaproszenie i będzie traktowany jak każda normalna dziewczyna. To podejście zgodne z promowanymi przez organizację wartościami, zgodnie z którymi nie ważne kim w rzeczywistości jesteś, ważne kim się czujesz.

Obserwując ostatnie sprawy tego typu zaczynamy się zastanawiać, czy już niedługo płeć nie zacznie być jedynie sprawą umowną. Skoro o swojej tożsamości płciowej mogą decydować już kilkulatki...

 

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Autobusy, metro i tramwaje to siedliska brudu: Czym możesz się zarazić, dotykając poręczy?

Nie radzimy także siadać na fotelach, bo pełno w nich wesz.

Psychologia kupowania - po tym rozpoznasz, że ktoś chce udawać zamożniejszego niż jest!

Zaskakującą prawidłowość zauważyli psychologowie ze szkoły biznesu.

 

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2014 22:57
wolę żyć w ciemnogrodzie niż tak się unowocześniać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 07:57
Ja piep..e,a jak za pare lat mu się odwidzi i zapragnie znów być facetem,chłopcy czasem wolą bawić się z dziewczynkami,zwłaszcza jeśli są wrazliwi i nie lubią się bić a to nie powód żeby zmieniać płeć siedmiolatkowi,który jeszcze sam nie jest rozwinięty społecznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 00:05
"Skoro o swojej tożsamości płciowej mogą decydować już kilkulatki..." - a to o swojej tozsamosci mozna decydowac? Pomijam na razie zupelnie kwestie wieku... Autorowi/autorce artykulu proponuje po prostu w ramach eksperymentu zdecydowanie na jeden dzien tylko o zmianie swojej tozsamosci plciowej - powodzenia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2011 10:08
żal mi was! Takk! od razu każda w dzieciństwie bawiła się z chłopakami i kazała sobie mówić na siebie męskim imieniem! weźcie się nawet nie ośmieszajcie bo to jest żałosne i całkiem zmyślone! ok. już nic nie mówię jak tam powie to dwie może trzy dziewczyny ale od razu wszystkie i to zupełnie to samo!! Żałosne i całkiem ZMYŚLONE!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2011 10:01
Powiedzcie szczerze, co tak naprawdę 7 letnie DZIECKO może wiedzieć o swojej płci, w sumie tak naprawdę niewiele. każdy z nas, zarówno chłopcy jak i dziewczęta w tym wieku miewali różne zainteresowania. Dziewczynki bawiły się samochodami ze starszymi braćmi, grały w piłkę na podwórku, bawiły się pistoletami .. I nikt nie mówił, że ona będzie chłopcem! Świat schodzi na psy, ludzie.. Im więcej media o tym mówią, tym bardziej ludziom się w dupach przewraca ..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo