Zwariowana artystka urodziła dziecko w galerii sztuki! WSZYSCY MOGLI ZOBACZYĆ PORÓD

Mamy nadzieję, że maluch będzie się rozwijał w pełni normalnie i matka nie zechce zamknąć go w muzealnej gablocie...
Zwariowana artystka urodziła dziecko w galerii sztuki! WSZYSCY MOGLI ZOBACZYĆ PORÓD
Marni Kotak
03.11.2011

36-letnia Marni Kotak zaskoczyła wszystkich niebywałym wręcz spojrzeniem na sztukę. Stwierdziła, że obrazy czy instalacje to nic w porównaniu z najpiękniejszym dziełem, jakim zawsze są narodziny nowego życia.

Kobieta zamieszkała na jakiś czas w nowojorskiej galerii i czekała na wielki finał. Jako, że była już w zaawansowanej ciąży, główna część "występu" zbliżała się nieuchronnie. I stało się. W miniony wtorek, o godzinie 10:17 nowojorskiego czasu, na świat przyszedł jej syn o oryginalnym imieniu Ajax.

Performance o znaczącym tytule "Narodziny Dziecka X" dobiegł końca. Poród obejrzało 20 ludzi. To sporo, jak na tak intymny moment, ale nie za dużo, jeśli chodzi o ogólnodostępną "wystawę". Jednak i tak więcej, niż spodziewała się sama artystka, która liczyła na maksymalnie 10-15 widzów.

Ci, którzy nie zobaczyli porodu na żywo, nie muszą się martwić. Elementem kolejnej wystawy w nowojorskiej galerii będzie film przedstawiający finalny moment

Hmh... Ajax, witamy na świecie!

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Autobusy, metro i tramwaje to siedliska brudu: Czym możesz się zarazić, dotykając poręczy?

Nie radzimy także siadać na fotelach, bo pełno w nich wesz.

Psychologia kupowania - po tym rozpoznasz, że ktoś chce udawać zamożniejszego niż jest!

Zaskakującą prawidłowość zauważyli psychologowie ze szkoły biznesu.

 

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 10:19
C.D. dodam jeszcze , że skoro to takie piękne że niektórzy mają zapędy dzielenia się "TYM" z CAŁYM światem, to niedługo inni zaczną załatwiać np. na przystankach autobusowych lub placach zabaw swoje potrzeby fizjologiczne - OBIE - bo dla niektórych też jest to piękne. CHORY ŚWIAT !!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2011 10:11
zwracam się do przedmówcy - co ma "migdalenie się" na oczach innych ludzi np. całowanie lub przytulanie się do siebie, do porodu nagiej , rozkraczonej, że tak powiem, kobiety na którą patrzy tłum obcych facetów (NIE LEKARZY !!!) !!!! Trzeba mieć coś nie tak w głowie tak rodząc i jeszcze gorzej przychodząc i patrząc między nogi obcej rodzącej kobiecie. Według mnie nie jest to piękne tylko zboczone !!!!! Jestem przekonana , że byli tam prawie sami faceci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2011 10:21
rodzić przy ludziach nie chcecie, ale migdalicie się wszyscy publicznie potraficie. To jest sprawa każdego z osobna, jak ktoś chce przełamać TABU jakim jest porób to świetnie w końcu przestaniemy się kryć ze wszystkim. Narodziny dziecka to podobno taki piękny moment, ale patrzeć na to byście nie chcieli . . . bzdura. Ja kobietę popieram, bo skoro chciała się podzielić z całym światem swoim szczęściem to cudownie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2011 08:58
Głupota.. Poród to rzecz raczej intymna, tego nie powinno się pokazywać "pod publikę" - nawet zwierzęta, które mają rodzić, a normalnie żyją w stadach, raczej na czas porodu oddalają się gdzies w ustronne miejsce.. Ludzie to głupie istoty, wiem to od dawna. Dla mnie tyle w tym sztuki, że aż się wymiotować chce - ten dzisiejszy jej rodzaj do mnie nie dociera.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2011 02:27
COZ NIE WIEM KTO MA BARDZIEJ POMIESZANE W GLOWIE TA ARTSYSTKA OD SIEDMIU BOLESCI CZY TE 20 OSOB KTORE CHCIALY SOBIE POPATRZEC!!! BO NIETSETY WIDOK PORODU TO NIC PIEKNEGO CHYBA ZE DOTYCZY WLASNEGO DZIECKA A JAKIEJS OBCEJ KOBIETY......JESZZCE JAK PRZYSZLY KOBIETY TO MOGE ZROZUMIEC MOZE CHCIALY ZOBACZYC JAK SIE TO ODBYWA BO SAME NP MAJA TO PRZED SOBA ALE JESLI FACECI TO PRZYSZLI ZEBY SOBIE PPTARZEC....CHORE A TA "ARTSYTKA"BEZWSTYDNA NA MAKSA JAK MOZNA SIE NIEKREPOWAC....NIEROZUMIEM!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie