Gdyby nie sztuczny biust, już by nie żyła! (Silikony uratowały ją przed ciosem męża!)

Szokująca historia kobiety, której udało się uniknąć śmierci tylko dzięki sztucznym implantom.
Gdyby nie sztuczny biust, już by nie żyła! (Silikony uratowały ją przed ciosem męża!)
10.10.2011

Od wielu lat lekarze przekonują nas, że chirurgiczne powiększanie piersi jest szkodliwe dla zdrowia. Ingerencja w organizm zawsze niesie bowiem za sobą ryzyko wystąpienia groźnych powikłań. Okazuje się jednak, że noszenie silikonowych implantów ma również swoje zalety. I nie chodzi tutaj wcale o piękny wygląd piersi. W pewnych przypadkach sztuczny biust może nawet uratować nam życie!

Przekonała się o tym 40-letnia Rosjanka. Pięć lat temu dostała ona od swojego męża dosyć oryginalny prezent. Mężczyzna zafundował jej operację powiększenia piersi. Kobieta była bardzo szczęśliwa, od dawna marzyła o takim zabiegu. Zupełnie nie spodziewała się jednak, że sztuczne implanty pozwolą jej uniknąć śmierci.

Pewnego dnia, podczas ostrej domowej kłótni jej mąż chwycił za nóż. Niewiele myśląc, ugodził kobietę w klatkę piersiową, dokładnie na wysokości serca. Gdyby nie silikonowe implanty, 40-latka zmarłaby na miejscu. Na szczęście, sztuczny biust zamortyzował uderzenie.

Nie jest to jednak pierwszy taki przypadek na świecie. Kilka lat temu w mediach głośno było o kobiecie, która przeżyła zamach bombowy w Izraelu tylko dzięki sztucznym implantom. Z kolei w lutym ubiegłego roku, powiększony biust uratował kobietę od postrzału. Kula spowodowała jedynie uszkodzenie implantu i niewielkie otarcie na skórze.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Wydawało mu się, że widzi diabła, więc WYDŁUBAŁ SOBIE OCZY! W czasie mszy!

Ksiądz natychmiast wezwał pogotowie, jednak lekarze nie byli w stanie uratować wzroku szaleńca.

Epidemia samobójstw w Wągrowcu! Zdaniem mieszkańców TO KLĄTWA

Zabijają się lekarze, policjanci, robotnicy, listonosze i wielu uczniów…

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2011 11:32
przynajmniej w jednym silikony okazały sie przydatne... ale osobiscie nigdy bym sobie nie powiekszala biustu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 22:48
kolejna korzysc :) fejrlud uj0003
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 17:47
Nie planuję bycia postrzeloną ani zadźganą. A jakbym planowała, to myślę, że lepszą ochroną byłaby kamizelka kuloodporna niźli sztuczne cycki. Zrobienie ich sobie tylko z pobudek możliwości uratowania życia byłoby kompletnym idiotyzmem. :) No, ale męża to ma niezłego. Najpierw nie podobały mu się cycki więc wysłał ją pod nóż, a potem sam za niego chwycił ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 16:29
zrobię sobie żeby nikt mnie nie dziabnął nożem :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 15:07
No bo co to za facet, który sprawia swojej żonie sztuczne piersi...gość musiał mieć coś z głową, co świetnie zaprezentował podczas numeru z nożem. Gratulujemy wyborów życiowych :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie