Chciała sobie powiększyć biust. Chirurg popełnił błąd, obudziła się z jedną piersią!

Dramat kobiety, która powierzyła swoją urodę niedoświadczonemu specjaliście.
Chciała sobie powiększyć biust. Chirurg popełnił błąd, obudziła się z jedną piersią!
30.09.2011

Wiele kobiet, myśląc o operacji plastycznej, nie zdaje sobie sprawy, jak trudny a zarazem bardzo istotny jest wybór określonego lekarza. Przekonała się o tym 40-letnia Dinora Rodriguez.

Kobieta przez wiele lat nosiła sztuczne implanty w piersiach. Wreszcie przyszedł czas, aby wymienić je na nowe. Amerykanka nie zastanawiała się długo nad wyborem specjalisty. Zdecydowała się na pierwszego lepszego lekarza, który zagwarantował, że przeprowadzi operację jak najmniejszym kosztem. Niestety, nie była to najlepsza decyzja.

Gdy już po zabiegu, kobieta obudziła się z narkozy, przeżyła totalny szok. Okazało się, że zamiast dwóch piersi ma teraz jedną. A wszystko dlatego, że chirurg źle przeprowadził operację. Specjalista niechcący przeciął kieszonki, w których znajdowały się implanty przez co złączyły się one ze sobą.

To jednak nie koniec szokującej historii pani Dinory. Okazało się, że nadgorliwy chirurg poprawił kobiecie również wygląd jej powiek, mimo że pacjentka wcale o to nie prosiła. Niestety, także w przypadku tego zabiegu pojawiły się pewne komplikacje. Kobieta nie może teraz zamknąć do końca oczu. Prawdopodobnie przez całe życia będzie musiała przyjmować specjalne krople nawilżające gałki oczne.

Jak czytamy w portalu The Daily Mail - o swoim dramacie kobieta postanowiła opowiedzieć światu z jednego podstawowego powodu. Pragnie ona w ten sposób przestrzec wszystkie kobiety przed niedoświadczonymi chirurgami. Uzmysłowić im, jak negatywne skutki może nieść za sobą powierzenie własnej urody i zdrowia niewłaściwemu specjaliście!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Urodził się chłopczyk o dwóch twarzach. Rodzice są w szoku, nie wiedzą co robić!

Jeszcze nie wiadomo, czy ma także dwa mózgi.

Malutki Fernando urodził się bez rączek, ale kocha malować nóżkami! (Biedny, ale jaki DZIELNY!)

Chłopczyk jest prawdziwym artystą i bardzo dzielnie znosi swoje kalectwo.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 03:31
I TAK JEST Z BABMI KTORE CHCA MIEC GŁOWY ZAMIST BIUSTU...BO WIDAC NA ZDJECIE JAKIE NIENATURALNE ROZMIARY MIALY MIEC TE PIERSI.....BRZYDKIE BY BYLY I TAK APRZEZ TE FUSZERKE SA BRZYDKIE I SMIESZNE I OSZPECAJACE!!!!!!!!!!!!! POWODZENIA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 20:59
i po co poprawiac nature ?!?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 16:52
Jesteście żałosne z tym waszym "to jej wina, po co sie kroić". Jak wam jakiś narząd wysiądzie, czy np. stracicie wzrok, to aby wam też ludzie mówili "Dobrze Ci tak". Jak nie byliście w takiej sytuacji jak ona-nie odzywajcie się.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 16:44
głupia baba same jest sobie winna. ale odszkodowanie powinna dostac.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 14:52
chore zeby dac sie kroić dla większych cycków, pusta tępaczka, ja mam duże , ale nie zauważyłam zeby mi pomogałay w życiu, czy uszcęśliwiały, to po prostu mała ozdoba, warto dla niej ryzykowac??
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie