Ta nieszczęśnica zajada się prochami męża! Są niesmaczne, ale nie może przestać

Wyjadła już 20% zawartości urny. Co będzie, kiedy prochy się skończą?
Ta nieszczęśnica zajada się prochami męża! Są niesmaczne, ale nie może przestać
29.09.2011

Ta historia to dowód na to, że uzależnić można się naprawdę od wszystkiego. Poznajcie Casie, która była niedawno bohaterką programu telewizji TLC "Moje dziwne uzależnienie". Faktycznie, trudno o dziwniejszy nałóg. Kobieta od jakiegoś czasu systematycznie wyjada... prochy zmarłego męża.

Para poznała się w 2008 roku i od razu była to wielka miłość. "Wszystko czego oczekiwałam od mężczyzny było w nim" - mówiła w programie. Jej matka potwierdza, że Casie przez 2 i pół roku była tak szczęśliwa, jak nigdy w życiu. Niestety, nie wszystko ułożyło się po jej myśli.

Kilka miesięcy temu mąż Shawn przeszedł bardzo ostry atak astmy, który doprowadził do jego zgonu. Świat kobiety w jednym momencie runął. Już wtedy zaczęła się dziwnie zachowywać - urnę z prochami męża nosiła ze sobą wszędzie. Miała ją ze sobą w sklepie, restauracji czy kinie.

Pewnego dnia urna rozszczelniła się i na dłoń Casie wysypała się niewielka ilość prochów. Kobieta uznała, że to w końcu jej mąż, więc nie wyrzuci resztek do śmieci. Wtedy właśnie spróbowała jego smaku. I tak jej zostało, bo dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez tak bliskiego kontaktu z ukochanym.

Do tej pory zjadła przynajmniej 1/5 zawartości urny. To podobno silniejsze od niej, bo równocześnie zdaje sobie sprawę, że to niezbyt normalne, a na dodatek prochy zwyczajnie jej nie smakują. Porównuje je do mieszanki zgniłych jajek, piasku i papieru ściernego.

Zaburzenie jest groźne nie tylko dla jej psychiki. W ludzkich prochach znajdują się substancje chemiczne, które mogą bardzo negatywnie wpłynąć na jej zdrowie. Casie podjęła wreszcie leczenie i miejmy nadzieję, że z tego wyjdzie. W innym przypadku prochy kiedyś się skończą, a wtedy mogłaby sobie nie poradzić...

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Malutki Fernando urodził się bez rączek, ale kocha malować nóżkami! (Biedny, ale jaki DZIELNY!)

Chłopczyk jest prawdziwym artystą i bardzo dzielnie znosi swoje kalectwo.

Najniższa kobieta świata (NOWA): Ma 22 lata i 69 cm wzrostu!

Zobaczcie, jak wygląda jej codzienne życie.

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
antychryst (Ocena: 5) 06.05.2015 13:25
przeciez to jest zwykła nekrofilia. i nikt mi nie wmówi ze kobiety są tak samo rozwinieci niz faceci - głupie sa jak łopata
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 21:38
Najlepiej by zrobiła gdyby poszła do psychologa,a męża wreszcie pochowała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 22:28
Jak zaleje wrzatkiem to bedzie miec gorący kubek:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 19:52
Ona jest jakaś nienormalna ; / To tak jakby zjadała własnego męża.. To obrzydliwe..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2011 13:01
to jest chore.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie