Obsesyjnie spija mleko z piersi żony! (Smakowe doznania opisuje na blogu - WIELKIE FUJ!)

Mężczyzna dziennie wypija 15 słoiczków mleka.
Obsesyjnie spija mleko z piersi żony! (Smakowe doznania opisuje na blogu - WIELKIE FUJ!)
30.09.2011

Curtis i Katie są dumnymi rodzicami trójki dzieci. Wszystkie przyszły na świat przedwcześnie, ale na szczęście miały na tyle siły, by zdrowo się rozwijać. Wielką zasługę ma w tym matka, która cierpliwie ściągała z piersi pokarm, by każde z nich miało do niego ciągły dostęp.

Niestety im rzadziej oddawała mleko, tym mniej go było. Wtedy wpadła na pomysł by ściągać je regularnie co dwie godziny. Dzieci nie dały rady zjeść całych zapasów, więc w lodówce utworzył się prawdziwy mleczny magazyn.

Małżonkowie doszli do wniosku, że szkoda, aby tak pożywny pokarm się zmarnował i zgłosili się do banku mleka. Niestety, oddanie zalegającego pokarmu nie było możliwe, bo Katie była przez jakiś czas leczona antybiotykami i byłoby to zbyt duże ryzyko dla innych dzieci.

mleko matki

Wtedy Curtis wymyślił, że nie pozwoli na zniszczenie zapasów i zdecydował się na... mleczną dietę. Dla niektórych może to zabrzmieć obrzydliwie, ale mężczyzna od pewnego czasu wypija nagromadzony w zamrażarce pokarm. Swoimi wrażeniami i doświadczeniami dzieli się z czytelnikami swojego bloga.

Każdego dnia wypija ponad 15 słoiczków widocznych na zdjęciu. W ten sposób dostarcza organizmowi ok. 2000 kalorii.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Najniższa kobieta świata (NOWA): Ma 22 lata i 69 cm wzrostu!

Zobaczcie, jak wygląda jej codzienne życie.

PÓŁGŁÓWEK w dosłownym tego słowa znaczeniu! FOTY + VIDEO

Robi wrażenie!

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 12:48
dobre "wielkie fuj " :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 11:14
Ale pić mleko z wymion krowich jakoś wam nie przeszkadza. Ciekawe ;]
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 03:38
OBRZYDLIWE POPIERAM!!!!!!!!!!!! MLEKO ZPIERSI KOBIETY JEST PRZEZNACZONE DLA DZIECKA I DO TEZ DO PEWNEGO WIKEU A NIE JAK SA TAKIE KRETYNKI KTORE TRZYMAJA PRZY CYCKU NAP 3 LATKA ALBO I LEPIEJ TO JUZ JEST CHORE I NIENORMALNE A CO DOPIERO ABY MLEKO PIL DOROSLY FACET NIE WAZNE ZE ON PIJE Z BUTELKI TO CHORE!!!!! A JA UWARZAM I WIEKSZOSC LEKARZY ZE NAJWARTOSCIOWSZY POKRAM KOBIETA MA PRZEZ PIERWSZE MAX POL ROKU POTEM JUZ MATKI KARMIA Z PRZYZWYCZAJENIA BO TO CO DZIECKO ODZYWCZEGO MIALO ZNIEJ WYCIAGANC JUZ TO ZROBILO A POTEM TO JUZ SZKODA TYLKO MECZYC TEN BIEDNY WYMECZONY BIUST!!!!!!!!!!!!!!! A TEN FACET JEST ZWYCZAJNIE STUKNIETY A KOBIETA DZIWNA SKORO JEJ TO NIE PRZESZKADZA!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 22:29
to urocze ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 18:50
i co to takiego te wasze wielkie fuj oj redaktorki zacznijcie wymyslac lepsze tytuly bo ten portal jest powoli do niczego....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo