Zrośnięci od 50 lat: Mają za sobą operację płci, utratę cnoty i śmierć kochanka

Twierdzą, że prowadzą dwa zupełnie oddzielne życia. Jak to możliwe?
Zrośnięci od 50 lat: Mają za sobą operację płci, utratę cnoty i śmierć kochanka
17.09.2011

Narodziny bliźniąt syjamskich to niezwykle rzadkie wydarzenie. Takim dzieciom lekarze nie dają dużych szans na przeżycie. Czasem jednak zdarzają się przypadki, których medycyna nie jest w stanie wyjaśnić. Świadczy o tym historia Lori i i George'a Schappell – bliźniąt syjamskich, które kilka dnia temu obchodziły swoje 50. urodziny!

Życie Lori i George'a jest naprawdę zakręcone. Bliźnięta są zrośnięte ze sobą płatami czołowymi mózgu, mają również wiele wspólnych naczyń krwionośnych. Mimo swojej niepełnosprawności starają się jednak żyć zupełnie normalnie.

Od najmłodszych lat musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Przede wszystkim uznano ich za osoby niepełnosprawne umysłowo i umieszczono w specjalnym ośrodku. Był to poważny błąd. Lori i George intelektualnie rozwijali się bowiem tak samo, jak inne dzieci.

Bliźniętom najwięcej problemów sprawia poruszanie. George cierpi na rozszczep kręgosłupa, przez co musi siedzieć na specjalnym krześle, które zazwyczaj pcha jego siostra. Dzielne rodzeństwo twierdzi jednak, że nie jest to dla nich duże ograniczenie.

Rodzeństwo za wszelką cenę stara się, aby ich życie przebiegało zupełnie zwyczajnie. Wciąż pragnie również zaznaczać swoją odrębność. Bliźnięta mają na przykład dwie sypialnie. Jedną urządzoną przez Lori, a drugą przez Georga. Każdej nocy śpią u jednego z rodzeństwa. Bliźnięta mają również zupełnie różne zainteresowania. Lori osiągnęła mistrzostwo w grze w kręgle, kocha modę i chodzenie po sklepach. George jest muzykiem country, jeździ na różne koncerty. Poza tym jest osobą bardzo zamkniętą w sobie, raczej stroni od ludzi.

 

 

 

Lori i George

Przez pięćdziesiąt lat niezwykłe rodzeństwo doświadczyło bardzo wiele w swoim życiu. Cztery lata temu George zmienił swoją płeć. Jak podaje Fakt.pl, wcześniej nosił żeńskie imię Reba, wszyscy traktowali go jak dziewczynkę. Niestety, nigdy nie czuł się dobrze w swoim ciele. Nie znosił zakładać sukienek. Wolał za to bawić się samochodzikami. Operacja zmiany płci sprawiła, że wreszcie odzyskał swoje prawdziwe „ja”. Lori była bardzo dumna z jego decyzji. Podtrzymywała brata na duchu, mówiła, że wszystko będzie dobrze. Podobnie George, kiedy jego siostra miała poważne problemy życiowe, wspierał ją we wszystkim.

Jego pomoc przydała się głównie wtedy, gdy kobieta straciła swoją życiową miłość. Lori zawsze była bardzo uczuciową dziewczyną. Umawiała się z różnymi chłopakami na randki. W wieku 23 lat straciła dziewictwo. Siłą rzeczy George musiał uczestniczyć w tych ważnych dla niej wydarzeniach. Niestety, szczęście Lori nie trwało długo. Pięć lat temu w wypadku zginął jej narzeczony. Wszystko zdarzyło się cztery miesiące przed planowanym ślubem. Dla kobiety był to straszny cios. Gdyby nie pomoc brata bliźniaka, ciężko byłoby jej pogodzić się z taką tragedią.

Wspólne wsparcie pozwala bliźniętom pokonywać wszystkie trudności. Daje im siły, aby żyć dalej. Cieszyć się każdym dniem!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Kiedyś BYŁ MĘŻEM, dzisiaj JEST ŻONĄ! (Chodził w damskich ciuszkach, później zmienił płeć!)

Szokująca historia pewnego niezwykłego małżeństwa.

Maluch ssie mleko prosto z krowich wymion! Pije, aż mu się uszy trzęsą - VIDEO!

Mały Tha Sophat z Kambodży znalazł sobie matkę zastępczą, z którą łączy go niezwykła więź.

 

Komentarze (59)

Ocena: 5 / 5
Efa (Ocena: 5) 04.04.2013 20:12
George jest kobieta..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 00:16
Ja bym się zabił na ich miejscu. Po co się męczyć?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2011 12:21
:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 22:41
o fuck, ale o zęby mogły zadbać :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2011 21:08
Nam się to wydaje wręcz niemożliwe, ale skoro oni żyją tak od urodzenia i nie znają innego życia...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo