Mama wypycha jej piersi i pupę, żeby wyglądała SEXY (a ma 4 lata!)

MADDY MUSI BYĆ GWIAZDĄ.
Mama wypycha jej piersi i pupę, żeby wyglądała SEXY (a ma 4 lata!)
04.09.2011

Małe Miss od najmłodszych lat uczone są, że w życiu najważniejszy jest wygląd. Całe dnie zamiast w szkole czy przedszkolu, spędzają na przymiarkach sukien, lekcjach chodzenia albo u kosmetyczki. Troskliwe mamy nie chcą oszczędzać na poprawianiu urody córek, wiedzą bowiem, jak istotna jest regularna pielęgnacja, gdy w grę wchodzi korona. Czasami jednak ich pomysły okazują się wyjątkowo przerażające.

Maddy Jackson

- Wielu ludziom wypychanie piersi i pośladków Maddy może wydać się dziwne, ale dla nas to normalne – tłumaczy Lindsay, matka dziewczynki, która zaczęła wysyłać swoją córkę na konkursy piękności, gdy ta skończyła 9 miesięcy. – Jeśli takie zabiegi pomogą jej wygrać, to czemu z nich nie korzystać? – pyta. Po chwili jednak dodaje: - Nie sądzę, żeby Maddy do końca zdawała sobie sprawę, czemu musi nosić poduszeczki pod bluzką i majteczkami. Najważniejsze jednak, że dobrze czuje się w nich na scenie. Jej występy są ogromnym szczęściem zarówno dla niej, jak i dla mnie.

Też uważacie, że charakteryzowanie małego dziecka na 30-latkę to gruba przesada?

 

Maddy Jackson
Maddy Jackson

Tak właśnie jest w przypadku matki 4-letniej Maddy Jackson, która chce zrobić ze swojej córki nową gwiazdę programu „Toddlers and Tiaras” za sprawą… sztucznego biustu i wypchanych pośladków. Biorąc pod uwagę fakt, że 4-latka ledwo potrafi wypowiedzieć poprawnie całe zdanie, jej „dojrzały” wygląd prezentuje się jednak wyjątkowo karykaturalnie.

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2012 21:48
Oglądalam program na tlc o 20:30 no i co wy piszecie jej mama nie zrobiła tego żeby była sexy tylko udawała na konkursie Dolly Parton Ja sama startuje w konkursach i to jest fajne najpierw poznajcie fakt a pózniej dajcie fakty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2012 20:36
To. Jest. Chore. Szkoda mi tej małej... Matka psuje ją na wejściu i jak my potem mamy opędzic się od plastików?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2011 11:33
Jej matka mogła by używać mózgu . To jest jakieś nie normalne !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 15:55
dla matki nie liczy się dziecko tylko wygrana korona,masakra co matki robią ze swoimi córkami,to jes chiore.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 15:50
ta matka jest chora na głowe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo