83-letnia babcia powiększyła sobie biust: "Córka bała się, że umrę na stole operacyjnym"

"Wyglądam teraz RE-WE-LA-CYJ-NIE!"
83-letnia babcia powiększyła sobie biust: "Córka bała się, że umrę na stole operacyjnym"
03.09.2011

Marie Kolstad jest wdową, która ma 4 dzieci, 13 wnuków i 12 prawnuków. Staruszka jeszcze do niedawna prowadziła spokojne życie w Kalifornii, jednak obecnie jest w USA prawdziwą gwiazdą. Wszystko za sprawą operacji powiększenia biustu, na którą zdecydowała się… w wieku 83 lat.

- Na starość jesteśmy mądrzejsi i bardziej doświadczeni. Nasz umysł wzbija się na wyżyny, za to biust dopada siła grawitacji – śmieje się Marie i tłumaczy: - Zdecydowałam się na operację, żeby lepiej czuć się sama ze sobą. Nie zrobiłam tego z myślą o randkach, czy też dlatego żeby podobać się mężczyznom. Jedyną osobą, której mam się podobać, jestem ja sama.

83-latka zataiła przed całą rodziną swoje zamiary w obawie, że bliscy będą jej odradzać operację. Dzień przed zabiegiem przyznała się jednak do wszystkiego przed córką. – Była przerażona. Bała się, że umrę na stole operacyjnym – wspomina staruszka. – Uspokajałam ją, że skoro operowane są nawet niemowlaki, to tym bardziej ja nie mam się czego bać.

Dzisiaj kobieta jest bardzo dumna ze swoich piersi: – Moim największym marzeniem był piękny biust. Cieszę się, że zabieg się powiódł, a ja wyglądam teraz rewelacyjnie!

Maja Zielińska

Zobacz także:

STRASZNE! Ona ma tylko jedną nogę, a ta wciąż rośnie! Co za DRAMAT

36-letnia kobieta cierpi na bardzo ciężkie schorzenie.

Oto nowa MISS POLSKI 2011: 19-letnia Angelika Ogryzek ze Szczecina (ŁADNA?)

Najpiękniejsza Polka będzie reprezentować nasz kraj w tegorocznym konkursie Miss Świata.

 

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 16:01
A według mnie to głupota. W tym wieku i tak już się nikomu nie spodoba, więc po co? Mi by było szkoda pieniędzy na coś takiego "dla siebie samej".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 10:06
A co to,babci nic się już od życia nie należy?.Tym bardziej,że jak widać na zdjęciu babka jak talala. Niejedna tak by chciała wyglądać,kiedy będzie miała tej przefajnej Babci lata.Babka superowa!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 00:03
ha, no i brawo :-) jeśli dzięki temu jest szczęśliwsza to czemu nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 20:46
no ale zdaje się, że powiększenie biustu to nie była jej jedyna operacja plastyczna w życiu:D lifting widać, dlatego tak rewelacyjnie wygląda;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 14:49
No i świetnie :) Jeśli to miało polepszyć jej samoocenę i samopoczucie to dlaczego miała by tego nie zrobić?. Wygląda świetnie. 83 lata? W ogóle tego po niej nie widać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie