4-letni KAZNODZIEJA: Jego płomiennych kazań słuchają miliony wiernych! (Przerażające?)

Chłopiec jest synem pastora. Mamy VIDEO!
4-letni KAZNODZIEJA: Jego płomiennych kazań słuchają miliony wiernych! (Przerażające?)
02.09.2011

4-letni Kanon Tipton na co dzień przypomina zwykłego przedszkolaka. To jednak tylko pozory. Dziecko znacznie różni się od swoich rówieśników. Syn pastora, idąc w ślady ojca, wygłasza płomienne kazania dla wiernych.

Pierwszy występ maluch miał już w wieku 11 miesięcy, kiedy to niespodziewanie podszedł do ołtarza i zaczął naśladować gesty i zachowanie swojego ojca. Odkąd Kanon skończył 4-lata, czynnie udziela się na łamach kościoła ewangelickiego. Podczas swoich przemówień, chłopiec żywiołowo gestykuluje, krzyczy, nakazuje wiernym, aby modlili się do Boga.

Rodzice chłopca są zachwyceni jego zachowaniem. Umieszczają kolejne filmiki z występami syna na YouTube. O niezwykłych umiejętnościach Kanona powstał nawet specjalny dokument. Film został wyemitowany na kanale National Geographic.

Nie brakuje jednak również przeciwników tego typu praktyk. Wielu wiernych niespotykane zachowania chłopca po prostu przeraża. Ludzie uważają, że kazania wypowiadane przez dziecko nie brzmią zbyt wiarygodnie i jest to naśmiewanie się wiary.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Mają osiemnaścioro dzieci i modlą się o kolejne! Oto najbardziej PŁODNE małżeństwo

Marzy im się jeszcze dwóch chłopców. Twierdzą, że "PODDALI SIĘ WOLI BOGA".

Wsadziła syna do lodowatej wody, napoiła sosem chilli! Portret MATKI - SADYSTKI

A wszystko po to, aby wystąpić w programie telewizyjnym o wychowywaniu dzieci.

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 09:01
trzeba ślepo wierzyć, do prawdy ślepo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 17:33
Jak to się mówi? Hmm... Co w rodzinie to nie zginie. Prawda? ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 10:23
Albo to jest żart,albo rodzice tego dziecka są chorzy.Ładny z ojca tego dziecka pastor,skoro pozwala dziecku na takie wygłupy i jeszcze się z tego cieszy,że ma takie mądre dziecko?Gdzie tutaj widać mądrość,bo ani pastor,ani matka tego 4-latka na takie miano chyba nie zasługują.Chyba,że to dziecko to jakiś geniusz,bo mając 11 miesięcy potrafiło już naśladować swojego ojca?Dziecko nie majace jeszcze roku czasami jeszcze nie mówi i nie chodzi,a tutaj taki mądry szkrab,no proszę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 10:22
Nic nie da sie zrozumieć co to dziecko krzyczy to po pierwsze, po drugie to dzieci się tak nie zachowują, czyli mogę jedynie stwierdzić, że coś tu nie gra...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 20:01
nic z tego nie rozumiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo