Wsadziła syna do lodowatej wody, napoiła sosem chilli! Portret MATKI - SADYSTKI

A wszystko po to, aby wystąpić w programie telewizyjnym o wychowywaniu dzieci.
Wsadziła syna do lodowatej wody, napoiła sosem chilli! Portret MATKI - SADYSTKI
28.08.2011

W odpowiedzi na niepożądane zachowanie dziecka rodzice często stosują różne kary. Zwykle są to słowa upomnienia, wyrażenie swojej dezaprobaty. Niektóre matki nie potrafią jednak utrzymać na wodzy własnych nerwów. Skłonne są do naprawdę sadystycznych czynów.

Koszmarem jaki zgotowała dziecku jego własna matka żyją ostatnio cały świat. Jessica Beagley za najdrobniejsze przewinienie wymierzała swojemu 7-letniemu synkowi naprawdę surowe kary. Jednym z jej chorych pomysłów było łapanie dziecka i wlewanie mu na siłę do buzi bardzo pikantnego sosu. Innym sposobem wymierzenia kary był na przykład lodowaty prysznic.

Co ciekawe, kobieta wcale nie chciała ukryć swoich okrutnych czynów. Wręcz przeciwnie, prosiła swoją 10-letnią córkę, aby ta nagrywała wszystko na kamerę. Gotowe filmy Jessica wysyłała później do telewizji. Miała nadzieję, że zostanie zaproszona do programu o wychowywaniu dzieci.

Telewizja rzeczywiście pokazała ten film. Teraz o jej okrutnych czynach wie już cały świat. Kobietę czeka surowa kara. Najprawdopodobniej nie uniknie więzienia. Całą sprawą najbardziej zbulwersowani są Rosjanie – czytamy w portalu Fakt.pl. Torturowany siedmiolatek nie był bowiem rodzonym synem kobiety. Chłopiec pochodził ze Wschodu. Biedne dziecko myślało, że w końcu trafiło na bezpieczny dom, że los się do niego uśmiechnął. Niestety, rzeczywistość okazała się bardzo brutalna.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

"Moja mama i ja mamy tego samego męża..." (Orola rywalizuje z matką o tego samego mężczyznę, rodzi mu dzieci!)

Matka i córka uprawiające seks z tym samym człowiekiem – aż trudno uwierzyć w taką sytuację!

3-osobowa rodzina zjada 100 jajek tygodniowo! (Małżeństwo kulturystów ma obsesję na punkcie mięśni!)

Poznaj historię małżeństwa, które połączyła wspólna pasja.

Polecane wideo

Komentarze (80)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 23:12
miałam niestety babkę, która używała podobnych metod wobec mnie; była sadystką.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2012 20:22
Przetlumaczylam to od 1:17 : czy możesz otworzyć usta ? chlopiec : nie . Czy wyciągnąłeś dziś 3 karty ? chlopiec : nie . Czy chcesz tu mieszkać ? chlopiec : nie . Jednak chcesz tu mieszkać ? chlopiec : tak.. Czy chcesz żyć w moim domu (dziwne prawie to samo co u góry ) chlopiec : nie . Wiem że wcześniej padło pytanie , nie pamiętam kiedy . - Czy lubisz mnie ? chlopiec : nie .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2012 20:57
z*jebałabym k*rwę za coś takiego. Ja patrzę na tego chłopca to ryczę ale bardziej ze wściekłości na tą idiotkę. No żesz kurna jak bardziej można być p*jebanym!? Pi*eprzona sadystka.....!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2011 23:27
prawie się popłakałam jak ten chłopczyk płakał pod prysznicem- jak można tak terroryzować dzieci? Biedny chłopiec...nie wierzę, że można być aż tak okrutnym jak ta jędza na filmiku
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2011 10:56
Zrobiła bym jej tak samo zeby poczuła się jak ten chłopczyk;(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie