"Moja mama i ja mamy tego samego męża..." (Orola rywalizuje z matką o tego samego mężczyznę, rodzi mu dzieci!)

Matka i córka uprawiające seks z tym samym człowiekiem – aż trudno uwierzyć w taką sytuację!
"Moja mama i ja mamy tego samego męża..." (Orola rywalizuje z matką o tego samego mężczyznę, rodzi mu dzieci!)
22.08.2011

Zwyczaje panujące w innych kulturach pozostają często niezrozumiałe dla Europejczyków. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Trudno bowiem zaakceptować na przykład zwyczaj poślubiania przez jednego mężczyznę zarówno matki jak i jej córki. Zwłaszcza że, sytuacja taka wydaje się bardzo dziwna nie tylko mieszkańcom cywilizacji zachodniej, lecz również ludziom, których bezpośrednio dotyczą te chore obyczaje.

O tym, jak bardzo uwłaczające bywa podwójne małżeństwo świadczy historia 28-letniej Oroli Dalbot, o której przeczytać możemy na portalu wp.pl. Dziewczyna pochodzi z małego plemienia zamieszkujące okolice Bangladeszu. Gdy była mała, straciła ojca. Matka Oroli, musiała więc wyjść ponownie za mąż. Wszystko po to, aby zapewnić sobie i swojej córce godziwy byt. W plemieniu Mandi wyłącznie mężczyzna odpowiada bowiem za utrzymanie rodziny.

Władze plemienia na kandydatka wybrały 17-letniego Notena. Aby lepiej zabezpieczyć ciągłość rodu, zdecydowano również, że poślubi on zarówno wdowę, jak i jej córkę. O tej decyzji Orola dowiedziała się dopiero, gdy była już dojrzałą kobietą. Wcześniej nie wiedziała, co czeka ją w przyszłości. Miała nadzieję, że sama wybierze sobie męża i będzie z nim bardzo szczęśliwa.

Jakie jednak było zaskoczenie Oroli, gdy uświadomiono jej, że oto należy do mężczyzny, którego do tej pory traktowała jak ojca. Cała sytuacja była dla niej bardzo uwłaczająca. Źle robiło jej się na myśl, że musi współżyć z tym samym mężczyzną, co jej matka. Nie miała jednak wyjścia - wiedziała, że powinna poddać się prawu ustanowionemu przez plemię.

Do tej pory Orola doczekała się trójki dzieci. Cała rodzina żyje w ubogiej chacie – podaje wp.pl. Kobieta nadal nie może jednak pogodzić się z całą sytuacją. Czuje się podwójnie skrzywdzona przez los. Nie dość bowiem, że musi dzielić się mężem z własną matką, to jeszcze nie potrafi normalnie spojrzeć w oczy swojej rodzicielce.

Między kobietami panuje pewien rodzaj rywalizacji o mężczyznę. Obie chciałyby mieć go na wyłączność. Są jednak świadome, że to niemożliwe. Tkwią więc w nieszczęśliwym związku, nie mając nadziei na godziwy byt...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ta kobieta chyba ZWARIOWAŁA: Chce ważyć ponad 700 KILOGRAMÓW!

W ciągu roku przytyła 100 kg. Jest na dobrej drodze, by pobić rekord... GŁUPOTY.

Zginęła w wypadku samochodowym, a mimo to ZOSTANIE MATKĄ! (Jak to możliwe?)

Sprawa otarła się nawet o sąd!

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2011 14:30
Kolejny przykład że niektórych facetów przydałoby się wykastrować... Byłam w szoku jak to czytałam... Zapewne to nie tylko te dwie kobiety tak cierpią..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 02:29
KOLEJNY PRZYKLAD NA TO ZE FACET ROBI CO CHCE (BI I PEWNIE FACECI W TYM PLEMIENIU ZADECYDOWALI O TYM) A KOBIETA POKORNIE ROBI CO JEJ KAZANO!!!!!! TAK CIERPIA TE KOBIETY TAK ICM TO UWLACZA ALE NIE POTRFAI SIE WSZYTSKO POSTAWIC FACETOM I POEIEDZIEN NIE!!! NA TE CHORE OBYCZAJE...A FCET SOBIE PIEPR..Y RAZ MAMUSKE A RAZ CORKE KTORA GLUPIA RODZI MU ZDIECI.......NIE ROZUMIEM TEGO!!!!!!! GDYBY WSZYTSKOE KOBIETY POSTAWILY SIE TYM ROZNYM CHORYM PRAKTYKOM BYLOBY INACZEJ I COZ ZROBILIBY FACECI POWYBIJALIBY WSZYTSKIE KOBIETY!!!!!!?????? WIADOMO ZE NIE!!! ALE ONE SA ZBYT TCHORZLIWE I ZACHUKANE ABY SIE POSTAWIC WIEC NIECH CIERPIA BO SWIAT TYLKO OPISUJE TAKIE HISTORIE ALE JESZZCE ZADNEJ KOBIECIE NIE POMOGL...MUZULMANKI TEZ MAJA PRZESRA.....I NIKT IM NIE POMAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZALOSNE TO WSZYSTKO....A CO GDYBY JEDNA Z NICH ODMOWILA WSPOLZYCIA? ZOSTALYBY ZABITE....PEWNIE TAK ...ZRESZTA NIECH SIE CIESZA ZE DOSTAL IM SIE TAKI MLODZIAK A NIE JSKIS SMIERDZACY STARYM JAJEM STARUCH!!!!!!!! SWIAT OSZALAL!!
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 01:56
... o ku*wa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2011 18:48
Mimo wszystko wolałabym się zabić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2011 16:56
nie rozumiem jak mozna sie tak sku..rwic dla faceta
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie