Miała uczuelenie na spermę męża! Po 9 latach w końcu zaszła w ciążę - WYOBRAŻACIE TO SOBIE?

Batalia o posiadanie dzieci zakończyła się pomyślnie.
Miała uczuelenie na spermę męża! Po 9 latach w końcu zaszła w ciążę - WYOBRAŻACIE TO SOBIE?
15.08.2011

Kiedy Rachael Sadler trzyma w ramionach swoje małe córeczki, nie może uwierzyć we własne szczęście. – Bardzo długo walczyłam o to, by mieć dzieci – mówi kobieta. – Teraz, gdy bliźniaczki są już z nami, wreszcie czuję się spełniona – dodaje.

35-latka poznała swojego męża, Marka, w 1997 roku. Pobrali się pięć lat później i od razu zaczęli się starać o potomstwo. Po pół roku bezskutecznych prób, Rachael zdecydowała się na wizytę kontrolną u swojego ginekologa. Usłyszała wówczas, że z jej zdrowiem wszystko w porządku i że nie powinna zbyt obsesyjnie myśleć o zajściu w ciążę. – Ginekolog śmiał się, że jeśli przestaniemy z Markiem tak bardzo starać się o dzidziusia, to los spłata nam figla i ani się obejrzę, a już będę w ciąży – wspomina kobieta. – Niestety, po dwóch kolejnych latach nadal nie mieliśmy dzieci.

rachael sadler

Małżeństwo zaczęło szukać pomocy u innych lekarzy, ale wciąż bezskutecznie. Kilka prób in vitro zakończyło się poronieniem, jednak ginekolodzy z Kalifornii nie byli w stanie wyjaśnić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Dopiero po kilku latach wizyt, testów i badań doktorzy odkryli, że Rachael jest uczulona na spermę swojego męża i jej komórki traktują DNA Marka jak wrogie ciało obce za każdym razem, kiedy dochodzi do zapłodnienia.

rachael sadler

Para postanowiła jednak dołożyć wszelkich starań, aby doczekać się upragnionego potomka. W tym celu pojechali do Meksyku na specjalne leczenie, które polegało na tym, że białe krwinki Marka wszczepiono do organizmu jego żony. – Ciało Rachael musiało uodpornić się na moje komórki i przestać traktować je jako wroga – tłumaczy Mark. Terapia była powtarzana pięciokrotnie, jednak za każdym razem, kiedy dochodziło do zapłodnienia, kobieta nie była w stanie donosić ciąży do rozwiązania. Para postanowiła więc wrócić do Londynu i tam kontynuować leczenie. – Doktor George Nwadke podawał mi specjalne środki, które miały na celu zredukować liczbę moich „zabójczych” komórek. Jestem mu wdzięczna, bo to dzięki niemu udało mi się wreszcie zajść w ciążę i urodzić bliźniaczki – wzrusza się 35-latka, a jej mąż dodaje: - Żeby doczekać się naszych córek, przemierzyliśmy z żoną 16 000 mil i wydaliśmy jakieś 70 000 funtów, ale wiecie co? Było warto!

Maja Zielińska

Zobacz także:

7-latka przez 3 tygodnie nie mogła przestać się śmiać! (Biedna dziewczynka miała guza mózgu!)

Operacja miała niespodziewany skutek uboczny…

5-latki na OSTREJ DIECIE: Chcąc się upodobnić do modelek, zapadają na anoreksję!

Wszystkiemu winne są kolorowe magazyny, które lansują określony model piękna.

 

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2011 14:07
W pierwszej chwili jak przeczytałam o alergii na spermę, to pomyślałam, że to żart... Ale poszukałam w sieci i faktycznie, istnieje coś takiego... szok! Artykuł na ten temat znalazłam na mojealergie.pl, sprawdźcie to sobie, bo to naprawdę ciekawe;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 22:31
nie ma to jak zabić swoją odporność organizmu..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 14:02
a ja nie przewracałabym świata do góry nogami tylko zaadoptowałabym dzieciątko z domu dziecka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 11:50
nie rozumiem ludzi dla ktorych najważniejszym celem w zyciu jest posiadanie dzieci za wszelką cene oO to jest chore. podobnie gdy widze te wszystkie 20 latki, które mają parcie na ślub i zaręczyny -,- Ja i mój chłopak najpierw chcemy skończyć studia (które są też naszą pasją), potem zrobić wszystko to o czym zawsze marzyliśmy, zwiedzić świat, a potem jeśli starczy czasu to dzieci. Ale jeśli wynikłaby taka sytuacja, że nie da rady to nie. Nic na siłe i za wszelką cene. Ślubu też nie zamierzamy brać, bo co to zmienia? Serio, istnieją różne sposoby żeby czuć się spełnionym w życiu, niekoniecznie poprzez zakładanie rodziny. Jeśli dla kogoś JEDYNĄ drogą do szczęścia jest posiadanie męża i dziecka to bardzo mi przykro, że jego życie jest aż tak nudne i bezwartościowe. Wiem, że wiele osób z typowo polską mentalnością może to zaboleć, ale taka jest prawda.
zobacz odpowiedzi (10)
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 11:07
Zastanawiam się czym jest UCZUELENIE - jakieś plemię afrykańskie??
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie