Od 42 lat litrami pije naftę i benzynę!

Co ciekawe, sędziwy Chińczyk cieszy się nienagannym zdrowiem. Jak to możliwe?
Od 42 lat litrami pije naftę i benzynę!
27.07.2011

Jak słusznie zauważa „Fakt”, od 1969 roku Chen Dejun zatankował już 1,5 tony paliwa. 71-letni mieszkaniec Chin nałogowo pije naftę i benzynę już od 42 lat i zapowiada, że nie zamierza rezygnować ze swoich przyzwyczajeń.

Lekarze twierdzą, że mężczyzna jest zdrowy, a paliwo nie ma negatywnego wpływu na jego ogólną kondycję. Z kolei Chen jest zdania, że to właśnie nafta i benzyna chronią go przed chorobami oraz uśmierzają ból, jaki czasem odczuwa w klatce piersiowej.

Dziennie 71-latek wypija około 133 ml benzyny, którą kupuje na stacji benzynowej. Wcześniej pijał podobną ilość nafty, jednak po likwidacji prądotwórczego agregatora napędzanego właśnie przez palną ciecz, przerzucił się na klasyczną benzynę.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Aimee Mullins: Modelka, aktorka i sportsmenka... bez nóg! (Piękna i dzielna)

Niepełnosprawność nie przeszkodziła kobiecie w realizowaniu największych marzeń.

Mały Lucas urodził się z potworną chorobą: Nie może otworzyć oczu!

Rodzice maleństwa żyją w wielkiej niepewności. Boją się, że ich syn do końca życia będzie niewidomy.

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
kapec babcie cela (Ocena: 5) 06.06.2013 22:39
On ma jakąś faze po tym taa?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 21:32
Ja tam wiem, że coś w tym jest. Brat jak był mały miał notoryczne zapalenia ucha środkowego. Antybiotyki niestety nic nie dały. Nie wiedząc co dalej moja mama nasączyła watę w nafcie, zrobiła okład na ucho i zostawiła na noc. Rano po zapeleniu, a co ważniejsze po bólu nie było śladu. Kuzyn miał zapalenie krtani ..tak samo lekarstwa nic nie dawały. Wypłukał niewielką ilością nafty gardło i efekt podobny jak przy zapaleniu ucha środkowego u brata. Objawy mineły. Ja w chwili obecnej zaczynam terapię naftą na zapalenie przyzębia. Kość mi z tego zapalenia zanika, nikt nie wie jak to leczyć więc zobaczymy co na to nafta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 23:44
MĄDRY FACIO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 23:42
z pewnością paliwo drożeje przez takich jak on i lekarze niedługo pójdą z torbami no co ta wszechobecna wolność z ludżmi nie robi on jak by zobaczył co wyprawiają dziwki na internecie z mordami zalanymi "śmietaną"tyż by nie uwierzył no cóż ja mu wieżę organizm się przyzwyczaił i tyle tylko po co tak dużo pewnie z dumą dorównującej naturze ludzkiej usiłuje wszystkim coś udowodnić nie wykluczone że ryzykuje kto to sprawdzi? POL
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 23:24
rzygajaca-tulipanna . blog . pl Blog Bulimiczki. Zobaczcie jak zniszczyła sobie zycie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie