Nieśmiała 53-latka postanowiła zostać kulturystką! Kiedy wyglądała lepiej - PRZED czy PO?

Mimo że Amerykanka nigdy nie należała do osób otyłych, w przeszłości wciąż miała kompleksy na punkcie swojego ciała.
Nieśmiała 53-latka postanowiła zostać kulturystką! Kiedy wyglądała lepiej - PRZED czy PO?
19.07.2011

Po urodzeniu pięciorga dzieci niejedna kobieta z pewnością wstydziłaby się pokazać publicznie w bikini. Dla 53-letniej Debry Berney z Baltimore nie stanowi to jednak żadnego problemu. Przynajmniej od jakiegoś czasu.

Mimo że Amerykanka nigdy nie należała do osób otyłych, w przeszłości wciąż miała kompleksy na punkcie swojego ciała. – Czułam się niekomfortowo sama ze sobą już od liceum. Nadprogramowe 6-7 kilogramów sprawiało, że nigdy nie ubierałam się w obcisłe czy rzucające się w oczy ubrania. Po prostu nie lubiłam być w centrum uwagi – wspomina Debra.

Wszystko się zmieniło, kiedy kobieta skończyła 45 lat. Była wówczas logopatologiem i zajmowała się zaburzeniami mowy. W ciągu jednego dnia stwierdziła jednak, że chce zmienić swoje dotychczasowe życie. – Postanowiłam, że zajmę się fitnessem i dietą. Nie wiedziałam, co z tego wyniknie, ale postanowiłam zaryzykować i zapisałam się na kurs kulturystyki – wspomina ze śmiechem Debra. – Miałam z tego powodu straszne wyrzuty sumienia. Pięcioro dzieci do wyżywienia, w tym troje już na studiach, a tu doszły kolejne wydatki na mój kurs. W dodatku wieczory spędzane bez męża… Czułam jednak, że muszę coś zrobić tylko dla siebie. Było mi to po prostu potrzebne – tłumaczy.

Kobieta zaczęła ćwiczyć trzy razy w tygodniu, a z czasem została nawet trenerem osobistym i obecnie motywuje do dbania o sylwetkę innych ludzi. – Możesz zmienić siebie i swoje życie kiedy tylko tego zapragniesz. Nigdy nie jest za późno – mówi. – Ja zrezygnowałam z dotychczasowej pracy na rzecz czegoś zupełnie nowego, i wiecie co? Przetrwałam. Teraz jestem szczęśliwa.

Maja Zielińska

Zobacz także:

TAK - to są siostry bliźniaczki! Większa Daisy jest cięższa od małej Poppy o 1,19kg!

To największa różnica wagowa między bliźniakami w całej Wielkiej Brytanii!

Najgrubsi ludzie świata (dzieci + dorośli) łącznie ważą niemal 2 tony - MAMY ZDJĘCIA!

Poznaj szokujące historie rekordzistów...

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2011 16:29
Zdecydowanie wyglada lepiej przed ale czy to ma znaczenie warzne jest tylko to że teraz jest szczęśliwa a życie nabiera nowego sensu .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 21:17
ona nie jest, aż tak bardzo opalona, tylko oni ja po prostu jeszcze czymś spryskują.! :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2011 19:51
nie ważne jak wygląda, teraz jest szczęśliwa :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 22:14
moze gdyby nie była tak opalona?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 18:57
przed..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo