Najgrubsi ludzie świata (dzieci + dorośli) łącznie ważą niemal 2 tony - MAMY ZDJĘCIA!

Poznaj szokujące historie rekordzistów...
Najgrubsi ludzie świata (dzieci + dorośli) łącznie ważą niemal 2 tony - MAMY ZDJĘCIA!
14.07.2011

W dzisiejszych czasach odsetek ludzi grubych i otyłych rośnie coraz szybciej. Wielu specjalistów mówi już o swoistej chorobie współczesnej cywilizacji. Przyczyn tego zjawiska upatruje się zwykle w niezdrowym trybie życie oraz uwarunkowaniach genetycznych. Zdarzają się jednak przypadki osób, którzy posiadają nadprogramowe kilogramy przede wszystkim dlatego, aby pobić rekord w kategorii: "najbardziej otyły człowiek świata"

Portal niewiarygodne.pl przedstawił ostatnio szokującą galerię najgrubszych ludzi na naszym globie. Większość z nich posiada już tytuł rekordzisty, przedstawieni zostali jednak również i tacy, którzy dopiero pretendują do tego "wątpliwego" tytułu.

Oto niezwykłe historie grubasów!

manuel uribe

Manuel Uribe – 597 kilogramów

Pochodzący z Maksyku mężczyzna jest najcięższym żyjącym człowiekiem na świecie. Co ciekawe, Uribe swoją niezwykłą sławę osiągnął nie tyle dzięki olbrzymiej wadze, co z racji ślubu ze swoją wieloletnią przyjaciółką Claudią. Cały świat poruszyła historia dwojga zakochanych, którzy mimo olbrzymich trudności i wyrzeczeń postanowili być razem.

Donna Simpson

Donna Simpson – 272 kilogramy!

Największym marzeniem kobiety jest zostanie najcięższą kobietą świata. Mieszkanka USA za wszelką cenę pragnie osiągnąć swój cel. Chociaż więc jej waga już dawno przekroczyła dopuszczalne normy, kobieta wciąż stara się przytyć. Jej zachowanie u wielu osób budzi oburzenie. Nie brakuje jednak również zwolenników postępowania Donny, którzy wiernie kibicują jej jedzeniowym postępom. W Stanach Zjednoczony kobieta jest prawdziwą celebrytką. Co więcej, świetnie zarabia na swojej tuszy. Chociaż kobiecie nie udało się jeszcze zdobyć rekordu Guinnessa w kategorii najcięższy człowiek świat, to jednak posiada już ona pewien tytuł. W 2007 roku ogłoszono ją bowiem najcięższą matką na świecie!

Lu Hao

Lu Hao – ważył 60 kilogramów w wieku 3 lat

W kategorii najbardziej otyli ludzie świata swoich rekordzistów mają również dzieci. Głównym pretendentem do tego tytułu jest pochodzący z Chin Lu Hao. Dziecko w wieku trzech lat ważyło około 60 kilogramów. Według opinii lekarzy, maluch oprócz nadmiernej wagi, jest całkowicie zdrowe. Jego otyłość nie wynika bowiem z żadnej choroby, po prostu, dziecko lubi dużo zjeść. Co ciekawe, Lu Hao nie zawsze wyglądał tak monstrualnie. Jak wspominają jego rodzice, kiedy mały przyszedł na świat, nie odbiegał niczym od zwykłych noworodków.

Pang Ya

Pang Ya – ponad 41 kilogramów w wieku 2 lat

Pochodzącą z Chin dziewczynka również należy zaliczyć do najgrubszych dzieci świata. Mała w wieku 2 lat waży bowiem prawie tyle, co dorośli ludzie. Jej rodzice bezskutecznie poszukują pomocy. Zupełnie nie wiedzą, co dzieje się z ich córką. Podobno, gdy przyszła na świat była zupełnie normalną dziewczynką i nic nie wskazywało na to, że w przyszłości tak znacznie przybierze na wadze.

yager

Carol Yager – 727 kilogramów

Oto rekordzistka w kategorii: najbardziej otyła kobieta świat. Nieżyjąca już Carol Yager ważyła podobno 727 kilogramów. Niestety, jej szokująca waga nie została potwierdzona. Carol nie mogła więc zostać oficjalnie wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Kobieta zmarła w wieku 34 lat.

Georgia Davis

Georgia Davis – 250 kilogramów

Mieszkanka Wielkiej Brytanii uważana jest za najgrubszą nastolatkę na świecie. Dziewczyna na 17 lat, 160 cm wzrostu i waży około 250 kilogramów. Georgia nie potrafi zrezygnować z niezdrowego jedzenia. Uwielbia tłuste mięso, słodycze i słone przekąski. Zawsze zamawia podwójne porcje posiłków. Co najgorsze jednak, dziewczyna zupełnie nie przejmuje się własnym zdrowiem. Nie zrażają ją nawet ostrzeżenia lekarzy, którzy twierdzą, że może ona nie dożyć nawet swoich dwudziestych urodzin.

Zobacz także:

Są szkoły, w których NIKT nie zdał matury! CO ZA WSTYD!

Większość maturzystów poległa oczywiście na matematyce...

Jaką widzisz twarz: ŁADNĄ czy BRZYDKĄ? Niesamowita ILUZJA!

Ułożone obok siebie zdjęcia twarzy, zmieniając się z odpowiednią szybkością, dają szokujący efekt.

Polecane wideo

Komentarze (77)
Ocena: 4.92 / 5
Samantha (Ocena: 3) 20.03.2019 13:50
szkoda ludzi, ale sami doprowadzili sie do tego stanu. Ja jem zaledwie 3 razy dziennie i waże 39kg a mam metr 80cm i mam zaledwie 19 lat
odpowiedz
dis (Ocena: 1) 06.11.2018 14:44
ja znam jeszcze jednego. chiodzi ze mna do skzolu a niem,a go tu dodanego...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2015 19:46
Jak dlugo zajo ci by tak utyc ,jak ty z tym sie czujesz .
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 31.03.2013 15:32
odsysanie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 23:40
A ja jestem w szpitalu i walczę z tłuszczem mam 32 lata waże 585,5kg jak szybko schudnąć ? help ;(
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie