Ta dziewczyna wygląda jak Justin Bieber! (+ fenomenalnie śpiewa - VIDEO)

Przed Wami damska kopia nastoletniego gwiazdora! Lepsza od oryginału?
Ta dziewczyna wygląda jak Justin Bieber! (+ fenomenalnie śpiewa - VIDEO)
17.06.2011

Justin Bieber to fenomen. 17-letni piosenkarz z Kanady w ekspresowym tempie stał się jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci muzyki rozrywkowej. Fanki są gotowe na wszystko, by móc dotknąć jego dłoni, a sceptycy uważają, że to najbardziej żenujące zjawisko socjologiczne ostatnich lat.

Cokolwiek o nim nie powiemy, Justin nie przejmuje się krytyką, a wręcz przeciwnie - umiejętnie wykorzystuje swoją znaną twarz do zbijania prawdziwego majątku. Artysta wypromował już na przykład specjalny lakier po paznokci i grającą szczoteczkę do zębów, a ostatnio w perfumeriach pojawił się damski zapach sygnowany jego nazwiskiem.

Na świecie jest wiele amatorek talentu i uroku Justina. Jednak złośliwi twierdzą, że słodka buźka upodabnia młodziutkiego wokalistę do kobiety... Ostatnio nawet na castingu do kolejnej edycji amerykańskiej odsłony "Mam Talent" pojawiła się dziewczyna do złudzenia przypominająca idola nastolatek.

Dani Shay jest o 5 lat starsza od gwiazdora i wykonała nieco zmodyfikowaną wersję jednego z największych przebojów Justina Biebera. Jak Wam się podoba jej wykonanie?

Zobacz także:

Słynne przepowiednie i proroctwa

Kataklizmy, katastrofy, koniec świata – od tysięcy lat ludzkość karmiona jest mrożącymi krew w żyłach przepowiedniami. Które są sprawdziły, które nie i co jeszcze nas czeka?

Oto edukacyjne SEKS-ZABAWKI dla przedszkolaków! Rodzice są oburzeni!

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla najmłodszych.

Polecane wideo

Komentarze (114)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2011 19:10
e to dziewczyna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2011 18:32
łoo . Nieźle wygląda jak chlopak 12 - 13 lat , a to dzieczyna 22 lat O_o No szkodaa a taki sliczny chlopak by był . ; D A no własnie gdzie ona ma cycki .? ; o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2011 19:18
Wow fajnie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 06:00
a ja się pytam , gdzie ona ma kur*wa cycki ? -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2011 16:55
HAHA dobre! Świetna dziewczyna! "Justin Bieber to fenomen. 17-letni[...]" wtf? Ten bachor ma 17 lat? Myślałam że jakieś 12, przecie to nawet mutacji nie przeszło i jeszcze nie urosło... chyba by mu się przydała terapia hormonalna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie