Niesamowita historia: Nierozłączni bracia bliźniacy zmarli tego samego dnia!

Przez całe życie byli nierozłączni i prawie wszystko robili razem.
Niesamowita historia: Nierozłączni bracia bliźniacy zmarli tego samego dnia!
13.06.2011

Nierozłączni od pierwszych chwil życia, mający ze sobą świetny kontakt, podobni do siebie jak dwie krople wody – oto typowe cechy bliźniąt. I chociaż wiele osób twierdzi, że takie dzieci, mimo wielu podobieństw stanowią dwa zupełnie odrębne istnienia, to jednak czasem trudno oprzeć się wrażeniu, że ten swoisty fenomen bliźniaków i łącząca ich nierozerwalna więź, naprawdę istnieją!

O takim zjawisku świadczy chociażby życie dwóch braci bliźniaków: Juliana i Adriana Riesterów. Chłopcy przyszli na świat w odstępie zaledwie kilku sekund. Ich historia jest naprawdę niesamowita.

Mężczyźni, jak przystało na prawdziwych jednojajowych bliźniaków, byli do siebie bardzo podobni. Szczególnie jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny. Ich osobowość nieco bowiem różniła się od siebie. Adrian był strasznym gadułą, zaś Julian wyśmienitym słuchaczem.

Gdy mężczyźni dorośli, obaj postanowili wstąpić do zakonu. Całe swoje życia poświęcili uniwersytetowi św. Bonawentury, gdzie zajmowali się pracami stolarskimi i ogrodnictwem. Wspólnie przeżyli aż 92-lata. I nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie zadziwiające okoliczności ich śmierci.

Mężczyźni zmarli śmiercią naturalną tego samego dnia. Poróżniła ich jedynie pora dnia. Julian zmarł rano, a Adrian wieczorem. Przyczyną obu śmierci była niewydolność serca.

Rzecznik zakonu, do którego należeli bliźniacy, powiedział, że nie dziwi go niemal jednoczesna śmierć braci. Podobno byli oni nierozłączni i prawie wszystko robili razem. Co więcej, żaden z nich  nigdy nie chciał wyjawić, który z braci urodził się wcześniej.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

Ta dziewczynka ma 4 latka, a codziennie robi sobie profesjonalny makijaż!

Dziewczynka codziennie używa tuszu do rzęs, podkładu oraz szminki. Chce wyglądać jak córka Katie Price i Petera Andre!

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 16:05
it's amazing ;DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2011 12:11
moj brat blizniak zmarł 1.06.2011 mial wtedy zaledwie 13 lat tesknie za tobą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2011 13:50
macie pojebane w tych głowach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 17:30
homoseksualizm wśród zakonników i zakonnic był od zawsze :) bywają takie przypadki, co w tym dziwnego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 16:53
tak geje w zakonie :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie