Nadgorliwa Pomoc Społeczna odebrała matce dziecko! Urzędnicy uznali, że jest za biedna!

Czy to była na pewno właściwa decyzja?
Nadgorliwa Pomoc Społeczna odebrała matce dziecko! Urzędnicy uznali, że jest za biedna!
Fot. Fakt.pl
29.05.2011

Pani Edyta Wieczorek z Gdyni nie przypuszczała, że może spotkać ją w życiu taka tragedia. Kobiecie nigdy się nie przelewało. Zawsze ciężko było jej znaleźć pracę, mieszkanie i pieniądze na utrzymanie. Kiedy jednak dowiedziała się, że jest w ciąży, postanowiła odmienić swoją dotychczasową sytuację.

Kobieta znalazła lokal, w którym urządziła swoje mieszkanie. Powoli zaczęła również kompletować wyprawkę dla noworodka. Aby nieco poprawić swoją opłakaną sytuację finansową, poprosiła o pomoc Miejski Ośrodek Pomocy Społeczny. Jak donosi Fakt.pl, kobieta otrzymała doraźny zasiłek i bony żywnościowe. Wszystko szło więc w jak najlepszym kierunku. Pani Ewa zupełnie nie spodziewała się tego, co wkrótce miało ją spotkać.

Gdy leżała w szpitalu po porodzie, przyszli do niej pracownicy pomocy społecznej i zawiadomili, że zabierają jej nowo narodzone dziecko. Panie Edyta tylko kilka dni mogła cieszyć się swoim maleństwem. Filipka przewieziono ze szpitala do specjalnej placówki opiekuńczo-wychowawczej, a ona mogła go jedynie odwiedzać.

Pracownicy pomocy społecznej uzasadniają swoją decyzję tym, że kobieta nie miała rzekomo żadnych środków na utrzymanie maleństwa, a w jej mieszkaniu nie było właściwych warunków do wychowywania dziecko. Zarzucono jej również poważne problemy zdrowotne. Pani Edyta nie zgadza się jednak z decyzją sądu rodzinnego.

Zrozpaczona matka za wszelką cenę pragnie odzyskać swoje maleństwo...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Dallas Wiens: Odzyskał swoją twarz i pierwszy raz pokazał się publicznie! FOTO przed i po!

Mężczyzna jest trzecią osobą na świecie i pierwszą w USA, której wykonano pełny przeszczep twarzy.

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

Polecane wideo

Komentarze (75)
Ocena: 5 / 5
temida (Ocena: 5) 27.01.2015 11:36
to tylko w polsce !!! w innym kraju pomogli by kobiecie, w anglii by dostala mieszkanie, pomogli by znalezc opiekunke, prace itp. co za cholerny kraj! gdzie jest sprawca tego dziecka, dlaczego go nie scigaja o alimenty ?? znow ktos bogaty chcial dziecko wiec ukradli od biednej kobiety?
odpowiedz
blondi (Ocena: 5) 24.01.2013 15:11
Lechu w radiu uroda już program ma? czy będzie mówił o kaszce www.radiouroda.pl i wszystko jasne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 10:29
kidnaping państwowy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 22:20
Pomoc społeczna jedna z najgorszych instytucji państwowych !!! Zależy na jaką raszple tam trafisz , jak żle to zamiast otrzymać POMOC to zrobią Ci z życia piekło. Przyjaciółka poszła po bony żywnościowe to zrobili jej taki młyn, że chcieli jej dzieci odebrać... znalazła prace ,chciała sie starać o dofinansowanie do przedszkola ( 2dzieci-koszt 380zł) nie dostała.... bo jej dochód (ok.700zł) przekroczył jakąś norme na osobe, za to dostała kuratora bo dzieci siedzą z sąsiadką ! Żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2011 22:49
powinni dać jej szanse!! i sprawdzać jak sobie radzi z dzieciaczkiem , czy jest pojedzone , czy jest wykąpane.... czy ma czyste ciuszki.... Jeśli tak , to nie widze żadnego problemu aby mogła je wychowywać!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie