Mężczyzna pożarł swoją znajomą! Rosyjski HANNIBAL LECTER

Policja przyłapała go, gdy siedział przy stole i pożerał fragment ludzkiego ciała!
Mężczyzna pożarł swoją znajomą! Rosyjski HANNIBAL LECTER
28.05.2011

Kilka dni temu świat zszokowało ogłoszenie, w którym 43-letni Słowak poszukiwał osoby chętnej na jej uśpienie, zamordowanie, pokrojenie, ugotowanie i zjedzenie. Okazuje się jednak, że cała ta sprawa była niczym w porównaniu z tym, co wydarzyło się ostatnio w stolicy Rosji.

W przypadku szaleńca ze Słowacji, szukającego potencjalnej ofiary, skończyło się na zatrzymaniu przez policję jeszcze przed realizacją koszmarnego planu. W Moskwie funkcjonariusze interweniowali niestety już po fakcie. 35-latek został przyłapany na gorącym uczynku - donosi polskieradio.pl.

Na trop kanibala wpadli po tym, jak 4 maja br. na brzegu rzeki znaleziono fragmenty ludzkiego ciała. Szybko powiązano znalezisko ze sprawą zaginionej 40-letniej kobiety. Później okazało się, że to faktycznie kawałki Ilii Egorowej.

Wśród wytypowanych potencjalnych sprawców masakry był jej znajomy, Mikołaj Sadrin. 10 dni temu policjanci zdecydowali się wejść do jego mieszkania, ale raczej nie spodziewali się takiego widoku. Mężczyzna siedział akurat przy stole i pożerał fragment ludzkiego ciała.

W lodówce zabezpieczono także ludzką wątrobę. Następnie odebrano mu broń, z której zastrzelił ofiarę. Mężczyzna przyznał się do winy, ale jego los jest wciąż niepewny. Nie wiadomo czy odpowie za zbrodnię, ponieważ od lat cierpi na schizofrenię.

Jak dodaje polskieradio.pl, w policyjnym komunikacie znalazło się stwierdzenie, że szaleniec miał co jeść, więc to nie bieda skłoniła go do zamordowania i zjedzenia znajomej kobiety.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Trwa Tydzień Mody Colgate Max White One!

Weź udział w konkursie i wygraj zegarek Michaela Korsa, torbę DKNY, baleriny Chloe lub wiele innych wartościowych nagród!

Dallas Wiens: Odzyskał swoją twarz i pierwszy raz pokazał się publicznie! FOTO przed i po!

Mężczyzna jest trzecią osobą na świecie i pierwszą w USA, której wykonano pełny przeszczep twarzy.

 

Komentarze (58)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2015 21:01
To szkoda, że nie robicie takij sensacji jak sie zje zwierzę. Przecież to jest tak samo żywe i wrażliwe co człowiek. No dobra. Ludzie nie są wrażliwi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2012 09:01
o losie.....obrzydliwe, chyba przerzucę się na warzywka....???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 08:33
MASAKRA STRASZNE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 18:23
Hmmm... Do tej pory byłam przekonana że Hannibal był przywódcą kartagińskim, A człowiek jedzący ludzi to Kanibal, ale widać się myliłam...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 17:21
I z czego robicie taki show? Przecież to się codziennie dzieje na jawie lub nie. A Hannibal zaiste był Litwinem. Nie takie rzeczy się na świecie dzieją. Jestem egoistą i powiem tyle puki nie mnie zjada to niech se żre kogo chce, przynajmniej jedno bezbronne zwierze dłużej pożyje. Najlepiej ćwiczy się "nerwy" lookając na portale typu bestgore.com :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo