POTRÓJNA TRAGEDIA: Stracili jedno dziecko, teraz ta sama choroba odbiera im pozostałe dwie córki!

7-miesięczna Jade i 5-letnia Jasmine cierpią na bardzo rzadką chorobę neurozwyrodnieniową. Dziewczynki mogą nawet nie dożyć swoich kolejnych urodzin.
POTRÓJNA TRAGEDIA: Stracili jedno dziecko, teraz ta sama choroba odbiera im pozostałe dwie córki!
29.05.2011

Craig i Adele Lake miesiąc temu pochowali swoją najstarszą córkę. Dziewczynka chorowała na Zespół Leigha, bardzo rzadką, nieuleczalną chorobę neurozwyrodnieniową. Ledwo jednak przeżyli pierwszą tragedię, gdy lekarze oznajmili im kolejną przerażającą wiadomość. Otóż okazało się, że ich dwie pozostałe córki również cierpią na to samo schorzenie. Dziewczynki mogą nawet nie dożyć swoich kolejnych urodzin.

Choroba, na którą cierpi 7-miesięczna Jade i 5-letnia Jasmine z każdym dniem coraz bardziej postępuje. W mózgu dziewczynek zachodzą poważne zmiany, każdego dnia obumierają miliony zdrowych komórek. Dzieci mają tym samym coraz "mniej energii", aby prawidłowo się rozwijać. Problemy z oddychaniem, spożywaniem pokarmów, ogólne osłabienie mięśni oraz ciągłe napady padaczkowe to tylko część objawów tej straszliwej choroby.

Rodzice dziewczynek są załamani. Najbardziej przeraża ich bezsilność, to że w żaden sposób nie mogą pomóc swoim maleństwom. Jedyne, co są w stanie uczynić, to cieszyć się każdym kolejnym dniem spędzonym z dziewczynkami.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Wychowują dziecko BEZPŁCIOWO! Nikt nie wie, czy to chłopiec, czy dziewczynka!

Nietypowym rodzicom przyświeca idea równouprawnienia płci.

Odrzucony adorator oblał ją kwasem! Straciła twarz, teraz jej kata może spotkać ten sam los!

Oszpecona kobieta powiedziała, że daruje oprawcy jeśli ten zapłaci jej 8 milionów złotych odszkodowania.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2014 20:08
Tragedia prawdziwa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2011 12:47
mam na imię Ania mój synek tez miał zespól Leigh niestety nie dożył nawet 3 lat miał najgorszy stopień współczuje strasznie rodzica a zarazem nie rozumie czemu kiedy wiedzieli o chorobie pierwszego dziecka postarali się o drugie...to głupota totalna jeśli wiadomo ze dziecko pierwsze jest chore to wiadomo jest na99 ze drugie będzie tak samo chore 2 rodziców jest nosicielami to straszne ryzyko na 1 procent może się udać ze będzie zdrowe boże ja drugi raz bym nie ryzykowała
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2011 11:03
zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Anuluj Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2011 23:22
Boże nastepna jakaś gówniara nie ogarnięta. Pisze,że po smierci tamtej córki, dowiedzieli sie o chorobie następnych. Bardzo współczuje.. To nie jest rozczulanie sie nad tą rodziną, współczuć to coś innego. Piszesz o blondynkach.. a ty pewnie farbowana brunetka ;), rozwydrzona i rozpieszczona 16latka. `wstrząs i jestem pewna,że nastepnego dziecka matka tych dzieci nie urodzi, moze za adoptuje ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 17:23
poprzeprzona matka i ojeciec.... po cholere robia sobie dzieci i skazuja je na smierc... jak wiedza ze w ich gnach jest przenoszona taka choroba.... !!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo