Ona schudła 76 kilogramów, żeby zmieścić się w swoją suknię ślubną!

Beth Wheeler w dniu zaręczyn ważyła 140 kilogramów, jednak za punkt honoru postawiła sobie, że do dnia swojego ślubu schudnie o połowę.
Ona schudła 76 kilogramów, żeby zmieścić się w swoją suknię ślubną!
23.05.2011

Każda Panna Młoda chce wyglądać w dniu swojego ślubu oszałamiająco, dlatego nierzadko kilka tygodni przed ceremonią przechodzi na specjalną dietę i gubi zbędne kilogramy. Tak właśnie było w przypadku 36-letniej Beth Wheeler z Wielkiej Brytanii.

Kobieta w momencie zaręczyn ważyła 140 kilogramów, jednak za punkt honoru postawiła sobie, że do dnia swojego ślubu schudnie o połowę. Znając swoją słabość do słodyczy i kalorycznych posiłków wiedziała, że może być jej ciężko utrzymać dietę. Dlatego wpadła na pomysł, aby natychmiast po zaręczynach zamówić swoją suknię ślubną w wymarzonym rozmiarze 40. – To była dla mnie świetna motywacja – tłumaczy Beth. – Każdy, kto usiłuje schudnąć wie, że to nie takie proste. Że w pewnym momencie przychodzi kryzys i łamie się wszystkie swoje dotychczasowe postanowienia żywieniowe. Nie mogłam do tego dopuścić. Kiedy zamówiłam suknię w rozmiarze 40. wiedziałam, że nie będzie już odwrotu; że po prostu muszę schudnąć i już! – śmieje się kobieta i dodaje: - No i udało się! Od października do lutego schudłam 76 kilogramów.

Mimo że Beth nigdy nie była wielbicielką niskokalorycznych posiłków i sportu, zawzięła się i całkowicie zmieniła swój dotychczasowy styl życia. Teraz zamierza go kontynuować – nie chce wracać do dawnych nawyków.

- Jestem z niej bardzo dumny, choć nie tak bardzo jak ona z siebie – żartuje James, mąż Beth. – Podczas jednego z toastów powiedziałem nawet: „Kiedy bierzesz ślub, otrzymujesz więcej, niż się spodziewałeś. Ja dostałem mniej”. Cieszę się, że ślub pomógł jej osiągnąć upragnioną wagę. Teraz jest naprawdę szczęśliwa.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Anorektyczki to nie tylko nastolatki: Wstrząsająca historia 56-latki, która ZAGŁODZIŁA SIĘ na śmierć!

Matka Marianne (córka na zdjęciu po prawej), zmarła dwa lata temu, w wieku 56 lat, po latach autodestrukcji.

Ronald Lachowicz (xRonix): Polski odpowiednik Zombie Boya?

To chyba jedna z niewielu osób w naszym kraju odznaczająca się tak oryginalnym wizerunkiem. Rodzimy król "body modification"?

 

Polecane wideo

Komentarze (83)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 20:15
Oczywiscie ze mozliwe bo ja jestem po porodzie rok i schudlam 60 kg :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 10:26
Mozlie.mozliwe.. Wielki szacunek :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2011 12:22
Od października do lutego schudłam 76 kilogramów - to niemozliwe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2011 22:18
ślub jest bardzo silną motywacją, sama schudłam 12kg przed ślubem :) i jakoś nie wraca, a to już 2 lata. Pewnie będzie gorzej po dziecku... eh...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2011 20:54
Chora tarczyca to wcale nie jest większy apetyt. Do niedawna byłam bardzo gruba studiuje więc nie mogłam żyć o liściu sałaty ale nie jadłam niezdrowych rzeczy słodyczy prawie wcale bo mam wrażliwe zęby i po połowie kostki czekolady czy po gałce lodów bardzo mnie bolały chipsów nie lubię do MC chodziłam ze 2 razy na rok moim jedynym grzechem było jedzenie po 18 ale przy siedzeniu i uczeniu się do 3 to wydawało mi się że mogę zjeść o 21. Przez wiele lat tańczyłam po skręceniu nogi musiałam przerwać dostałam sterydy no i się zaczęło. Nie jedząc dużo tyłam bardzo mnie to złościło bo chudłam trochę tylko gdy miałam głodowe diety i drastyczny trening a tak to tyłam. Pół roku temu poszłam na badanie krwi okazało się że mam chorą tarczycę + słabą przemianę materii (podobno po sterydach) lekarz dał mi lekarstwa nie zmieniając prawie nic w swoim żywieniu oraz trybie życia (sporadycznie chodzę na basen) schudłam z 44/46 na 38 co przy moim 157cm wzrostu stanowi ogromną różnicę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie