Najgrubsza 6-latka świata waży 90 kilogramów! Nie potrafi przestać jeść!

W ciągu tygodnia dziewczynka zjada 10 kilogramów ryżu, 5 kilogramów ziemniaków, 24 jajka, 10 litrów mleka oraz 180 bananów i ciągle jej mało.
Najgrubsza 6-latka świata waży 90 kilogramów! Nie potrafi przestać jeść!
15.05.2011

Suman Khatum to 6-letnia dziewczynka mieszkająca w Indiach, która nie potrafi przestać jeść. Niewiarygodne ile kilogramów żywności potrafi ona pochłonąć w ciągu jednego tygodnia! Przez zaledwie siedem dni Suman zjada 10 kilogramów ryżu, 5 kilogramów ziemniaków, 24 jajka, 10 litrów mleka oraz 180 bananów. Jednak taki posiłek wcale jej nie wystarcza. Gdy dziewczynka widzi, że w domu nie ma już nic do jedzenia, biegnie do swoich sąsiadów i prosi ich o kolejne posiłki. I chociaż jej porcje spokojnie starczyłyby na wyżywienie czteroosobowej rodziny, to jednak dla Suman wciąż są one zbyt małe.

 

 

 

suman khatum

Co najgorsze, coraz trudniej jest im również wyżywić swoje wiecznie głodne dziecko. To dla nich olbrzymi problem, zważywszy na fakt, że dziewczynka, gdy widzi, że nie ma nic do jedzenia, zaczyna strasznie płakać i krzyczeć bez opamiętania. Uspokoić może ją wtedy jedynie duża porcja posiłku.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Lekarze amputowali mu kolano, a nogę doszyli tył naprzód! DRAMAT

To była jedyna szansa na uratowanie kończyny zaatakowanej nowotworem.

Bliźniaczki syjamskie z Chin mają dwie głowy i jedno ciałko - nie da się ich rozdzielić!

Lekarze zapewniali ich matkę, że urodzi zdrową dziewczynkę…

suman khatum

Dziewczynka waży już ponad 90 kilogramów i jest najbardziej otyłym dzieckiem na świecie. Jej olbrzymią nadwagą zaniepokojeni są lekarze. Specjaliści uważają, że jeżeli dziewczynka nie przestanie jeść takich ilości pokarmu, może w niedługim czasie poważnie zachorować lub nawet umrzeć. Suman jak najszybciej powinna zostać poddana leczeniu. Niestety, jej rodzicom brakuje środków na drogie, specjalistyczne leki.

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
Kraka (Ocena: 5) 08.03.2014 16:36
wow
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2011 14:35
popierwsze to nie jest dziewczynka po drugie on nawet nie wejdzie przez okno
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 10:36
o boze ;***
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2011 20:37
Wiecie co, za każdym razem kiedy odwiedzam Papilota utwierdzam się w tym, że komentarze czytelniczek są mistrzowskie :D po co komu kabaret w telewizji, albo jakaś nudna komedia. Wystarczy tu wejść, poczytać kilka wypowiedzi i jest ubaw po pachy :D. Papilocie, dziękuje za poprawę humoru :D P.S. Moja wypowiedź nie dotyczy tego chorego dziecka, więc żeby nie było, że się z poważnych rzeczy śmieję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2011 20:27
"biegnie do swoich sąsiadów" - To ona jest w stanie biegać? ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie