Lekarze kazali jej wybrać jeden z trzech zarodków! Lynn Seigenberg zaryzykowała i jest dzisiaj szczęśliwą mamą 3 maluchów!

Kobieta nie chciała jednak słuchać specjalistów. Nie potrafiłaby wybrać jednego z maluchów, a pozostałą dwójkę skazać na śmierć.
Lekarze kazali jej wybrać jeden z trzech zarodków! Lynn Seigenberg zaryzykowała i jest dzisiaj szczęśliwą mamą  3 maluchów!
26.04.2011

Państwo Seigenberg bardzo długo starali się o dziecko. Problemy z płodnością spowodowane były chorobą Lynn. Lekarz zdiagnozował u niej zespół policystycznych jajników. Wreszcie jednak, po dziewięciu latach uciążliwego leczenia, dzięki metodzie in vitro, Lynn Seigenberg zaszła w upragnioną ciążę.

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Była bardzo szczęśliwa i przejęta. Wreszcie spełniło się jej marzenie. Jakże wielkie więc było jej zaskoczenie, gdy okazało się, że będzie miała nie jedno dziecko, lecz od razu trójkę maluchów!

Lekarze jednak nie pozwolili kobiecie długo cieszyć się szczęściem. Poinformowali kobietę, że powinna zdecydować się na usunięcie dwójki dzieci i pozostawienie tylko jednego. Specjaliści zapewniali, że będzie to rozwiązanie najbezpieczniejsze zarówno dla jej zdrowia, jak i dla rozwoju maleństwa. W przypadku ciąży mnogiej nie wszystkie maleństwa mogą rozwijać się równomiernie. Jedno dziecko zabiera drugiemu wszystkie składniki odżywcze. Lynn dowiedziała się również, że jej ciało nie wytrzyma prawdopodobnie takiego obciążenia.

Kobieta nie chciała jednak słuchać specjalistów. Nie potrafiłaby wybrać jednego z maluchów, a pozostałą dwójkę skazać na śmierć. Mimo nalegań lekarzy, Lynn zdecydowała się, że urodzi wszystkie dzieci.

Przez całą ciążę małżeństwo bardzo martwiło się o stan zdrowia swoich maluchów. Lynn była tak przerażona, że aż do samego rozwiązania nie chciała kupować wyprawki dla swoich maluchów.

Na szczęście, wszystko zakończyło się pomyślnie. Dzieci przyszły na świat za pomocą cesarskiego cięcia w 33. tygodniu ciąży. Maluchy były całe i zdrowie. Po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu wróciły do domu.

Ethan, Lexie i Logan czują się świetnie. Trojaczki mają już 18 miesięcy i właśnie rozpoczynają naukę w przedszkolu. Rodzice maluchów nie mogą ukryć swojej radości. Lynn uważa, że decyzja o urodzeniu całej trójki była najlepszą decyzją w jej życiu!

Karina Hefner

Zobacz także:

25-latek udawał zmarłego, żeby nie płacić alimentów na 14 swoich dzieci! CO ZA PATOLOGIA!

Każde z dzieci Keitha MacDonalda ma inną matkę! Ile kobiet zamierza jeszcze zapłodnić?

Urodziła się dziewczynka z podwójną głową: Biedne maleństwo wiele wycierpiało i nie przeżyło! (MIAŁA 2 MÓZGI!)

Skomplikowaną operację usunięcia drugiej główki przeprowadziło 18 najwyższej klasy specjalistów. Mimo to dziecko zmarło.

Polecane wideo

Komentarze (46)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2011 16:29
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 19:28
Ale śliczne te dzieciaki ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2011 12:01
Tutaj wpisz treść komentarza...Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wyślij te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 osób Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 15:33
racja.... ja tam nie chce miec dzieci ale gdybym wpadła bym urodziła i wychowała w koncu dziecko niczemu winne.... ale biore tabletki antykoncepcyjne i jak narazie przez 3 lata świetnie działaja:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 12:34
pojebane są ci spiecialiści żeby skazać na śmierć dzieci
odpowiedz

Polecane dla Ciebie