Olbrzymia Malee Duangdee: Najwyższa nastolatka świata ma 208 centymetrów i nadal rośnie! (FOTO)

Dziewczyna została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako najwyższa dziewczyna na świecie.
Olbrzymia Malee Duangdee: Najwyższa nastolatka świata ma 208 centymetrów i nadal rośnie! (FOTO)
16.04.2011

Malee Duangdee, mieszkanka Tajlandii, jest najwyższą nastolatką na świecie. Dziewczyna ma obecnie 19 lat, waży 130 kilogramów i mierzy 208 centymetrów! W 2009 roku Malee została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. W ten sposób pokonała poprzednią rekordzistkę - pochodzącą z Brazylii Elisany Silvę, która miała zaledwie 205 centymetrów wzrostu.

olbrzymka

Jak wspominają bliscy nastolatki, Malee zawsze rosła w zastraszającym tempie. Już wtedy, gdy była małą dziewczynką znacznie wyróżniała się spośród rówieśników. Rodzice zaniepokojeni jej wyglądem postanowili udać się do specjalisty.Diagnoza lekarzy była jednoznaczna. Przyczyną tak dynamicznego wzrostu okazał się guz na przysadce mózgowej powodujący nadprodukcję hormonu wzrostu. Malee przeszła dwie operacje. Niestety, zakończyły się one niepowodzeniem.

 Malee Duangdee

Jedyną nadzieją dla dziewczyny są teraz specjalne, bardzo drogie zastrzyki. Rodziców Malee nie stać jednak na taką kurację.Co najgorsze jednak, guz oprócz problemów ze wzrostem wywołał jeszcze jedno zaburzenie. Dziewczyna powoli traci wzrok. Lekarze są bezradni. Wraz z wiekiem pole jej widzenia będzie się znacznie zmniejszać i dziewczyna może w końcu zupełnie stracić wzrok.

obrzymka

Młoda Tajlandka swoim wzrostem przewyższa członków rodziny oraz wszystkich swoich rówieśników. Z powodu swojego wzrostu, dziewczyna ma nie tylko problemy ze zdrowiem, lecz także z nawiązywaniem międzyludzkich kontaktów. Rówieśnicy śmieją się z niej, znęcają się nad nią i obrzucają wyzwiskami.

Malee, jak sama przyznaje, czuje się wśród innych ludzi jak okropne dziwadło...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Urodziła się dziewczynka z podwójną głową: Biedne maleństwo wiele wycierpiało i nie przeżyło! (MIAŁA 2 MÓZGI!)

Skomplikowaną operację usunięcia drugiej główki przeprowadziło 18 najwyższej klasy specjalistów. Mimo to dziecko zmarło.

Rick Genest, zombie z Kanady. Urodzony by szokować?

Jego wizerunek rzeczywiście robi wrażenie…

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2016 13:03
154- letnia Kobieta wynosiła 34,54 cm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2011 17:34
ona ma wiele uroku w sobie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 16:40
"To nie jest jej wina , że ma tyle wzrostu no ale coś takiego to jednak na całe życie jej zostanie. " Dziewczyno głupia jesteś jak nie wiem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 15:44
Ja to jej współczuje . Mieć 130 kg wagi i 208 cm wzrostu ?? Ja sama bym się szczerze powiedziawszy wstydziła . To nie jest jej wina , że ma tyle wzrostu no ale coś takiego to jednak na całe życie jej zostanie. A tak wogóle to będąc tak wysokim żle się żyje i jest sie narażonym na więcej chorób (tak słyszałam)Jednym słowem : współczuję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 20:20
Halyna Gejnert
odpowiedz

Polecane dla Ciebie