Wabiła facetów do łóżka i wyciągała tajne informacje

Mata Hari XXI wieku - najpierw udawała biedną uciekinierkę z Korei Północnej, a potem w łóżku wydobywała informacje od oficerów wojskowych.
Wabiła facetów do łóżka i wyciągała tajne informacje
30.08.2008

Ta historia jest gotowym scenariuszem na film, ale filmów o podobnej tematyce było już wiele. Prawda, jaka płynie ze wszystkich, jest taka, że facetom rozwiązują się w łóżku języki i są gotowi mówić o wszystkim, aby tylko spełnić swoje potrzeby.

Przez 5 lat Koreanka, Won Jeong-hwa, szpiegowała na rzecz Korei Północnej na terenie południowych sąsiadów. historia zaczęła się niewinnie - biednej dziewczynie udało się uciec z komunistycznego kraju i wylądowała pośrodku kapitalizmu. Jednak jej zagubienie i bezbronność były tylko grą. W ciągu 5 lat przez jej łóżko przewinęło się wielu wojskowych oficerów, którzy w trakcie miłosnych igraszek wyjawiali jej sekrety Korei Południowej.

Jej ciekawość wzbudziła podejrzenia dopiero u 27-letniego kochanka. Dzięki jego czujności udało się złapać kontynuatorkę tradycji kobiety - szpiega, którego najjaskrawszym przykładem była Mata Hari.

Won czeka obecnie na proces w koreańskim więzieniu.

Polecane wideo

Komentarze (64)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2009 19:56
Faceci to debile zgadzam się z wami zależy im tylko na jednum... wiecie o czym mówięXD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2008 12:17
O boże .....................
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2008 21:58
POMOCY! Wiem że to nie miejsce ale nie wiem gdzie mogłabym o tym napisać a potrzebuję WASZEJ pomocy w dość głupiej sprawie. Otóż przed ślubem kościelnym (wymysł rodziny którego się nie da przeskoczyć) musieliśmy zaliczyć nauki przedślubne, a teraz jakąś poradnię rodzinną w której dostałam tabelkę do wypełnienia z temperaturą i obserwacją śluzu ;((( ponieważ nawet niewiem czy ta temperatura pownna maleć czy rosnąć w czasie owulacji to nie mam pojecia co tam powpisywać, a obserwacji prowadzić nie mam zamiaru w związku z tym może któraś z was przes to już przechodziła i ma namiar na jakąś stronkę z której mogłabym ściągnąś wzrocowy wykres temperatury i tego śluzu??? Błagam pomóżcie !!! Ponieważ moje przeszukiwania internetu narazie nie dają żadnych rezultatów :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2008 21:57
[quote="OlaOla"]ci sami ludzie, ktorzy dawali jej zlecenia zapewne po niedługim czasie wyciagna ja z wiezenia xD i spowrotem do roboty hehe swoją droga- super babka ;)))[/quote] Raczej ją sprzątną żeby nic nie wygadała :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2008 13:54
[quote="Gosc"]kosmetyki z Vichy za DARMO!!!! wystarczy sie zarejestrować!! klubnormaderm.pl/?userRegisterForm&friend=daria15daria[/quote] Nie ma nic za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie