To NIE ciąża, to olbrzymia cysta na jajniku! WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA

Mąż zostawił ją kilka miesięcy po ślubie. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że tak wielki brzuch nie jest wynikiem przedślubnej zdrady!
To NIE ciąża, to olbrzymia cysta na jajniku!  WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA
13.04.2011

Historia, która przydarzyła się tej młodej dziewczynie jest naprawdę szokująca. Kobieta miała wszystko – męża i wspaniały dom. Jej szczęście nagle jednak legło w gruzach. Dziewczyna bardzo poważnie zachorowała. Na jej jajniku pojawiła się olbrzymia torbiel. Cysta stała się tak wielka, że kobieta wyglądała, jakby była w ciąży.

olbrzymia cysta

Nieszczęśliwa kobieta została zupełnie sama ze swoim problemem. Początkowo myślała, że wizyta u lekarza nie będzie konieczna, że z czasem przykre objawy same przejdą. Kiedy jednak jej brzuch zaczął przybierać naprawdę olbrzymie rozmiary, kobieta udała się do specjalisty.

olbrzymia cysta

Lekarze byli zdumieni, że jest ona jeszcze w stanie chodzić. Olbrzymi cysta wypełniała bowiem cały jej brzuch. Życie kobiety było poważnie zagrożone. Konieczna była natychmiastowa operacja. Na szczęście, zabieg zakończył się sukcesem. Lekarze wyjęli z ciała kobiety narośl ważącą parę kilogramów!

olbrzymia cysta

Dziewczyna powoli dochodzi do zdrowia. Po olbrzymiej cyście nie ma już śladu, na jej brzuchu pozostała jedynie spora blizna po operacji. Kobieta bardzo cieszy się, że wszystko zakończyło się pomyślnie. Bardzo żałuje jednak, że przez swoją chorobę straciła rodzinę. My jednak mamy nadzieję, że jeszcze znajdzie szczęście w swoim życiu...

Zobacz także:

Biega po ulicach Nowego Jorku zupełnie nago! Szalona fotografka czy żałosna prowokatorka?

Kobieta wpadła na pomysł, aby zrobić sobie kilka roznegliżowanych zdjęć w miejscach publicznych.

Zaprzyjaźniła się z kangurem, ubiera go w dżinsy i t-shirty! Władze chcą ich rozdzielić!

Kobieta i zwierzę pomagają sobie nawzajem: Christie opiekuje się Irwinem po ciężkim wypadku, a on leczy ją z depresji.

cysta na jajniku

Olbrzymia narośl rosła w bardzo szybkim tempie. Kobieta bardzo przybrała na wadze. Co najgorsze jednak, jej mąż nie mógł uwierzyć, że zmiana sylwetki jego żony nie jest związana z ciążą. Wręcz przeciwnie, oskarżył swoją małżonkę, że ta zdradziła go jeszcze przed ślubem. Na nic zdały się tłumaczenia i błagania zrozpaczonej kobiety. Mąż nie chciał słuchać żadnych wyjaśnień. Bez słowa odszedł od schorowanej dziewczyny, żądając rozwodu i odszkodowania.

Polecane wideo

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Ann (Ocena: 5) 03.05.2013 13:52
heh ślepi, jak dla mnie to cesarskie cięcie u bydła, lub inny zabieg weterynaryjny. która kobieta ma taką "ładną" skórę pokrytą brązowym włosiem,ma taką tkankę tłuszczową itd i jest operowana na leżąco na słomie co widać w lewym górnym rogu zdjęcia. Internet - co Wam napiszą to łykacie, trochę własnej wiedzy a jak nie wiedzy to spostrzegawczości i wiedzy na temat budowy własnego ciała. Pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 11:24
O ja . Biedna kobieta . Ale naszczęście zakonczyło sie wszystko dobrze ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 21:32
i tacy są właśnie faceci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 11:56
współczucia mam nadzieje ze ja zooperuja i bd miała normalne życie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2011 23:12
przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=24d6a8f765ac46409637574aee90c1e6 Zapraszam do zbierania punktów :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie