Meksykańska wampirzyca Maria Hose Cristerna – DLACZEGO SIĘ TAK OSZPECIŁA?

Kobieta jest dyplomowaną prawniczką i ma czwórkę dzieci!
Meksykańska wampirzyca Maria Hose Cristerna – DLACZEGO SIĘ TAK OSZPECIŁA?
10.04.2011

Przemoc domowa potrafi wywrzeć ogromne piętno na swoich ofiarach, czego doskonałym przykładem jest historia 35-letniej Meksykanki Marii Hose Cristerna. Kobieta w dzieciństwie nie miała łatwego życia, więc kiedy już dorosła - postanowiła dać temu upust. Niektórzy stają się alkoholikami lub narkomanami, a ona… została wampirzycą.

maria

Kobieta modyfikowała swoje ciało stopniowo. Dzisiaj trudno dostrzec w niej matkę czwórki dzieci. Meksykanka przypomina raczej postać nie z tej planety, stwora wyjętego z filmu fantastycznego, czy wręcz horroru. W jej przypadku łatwiej określić części ciała, których jeszcze nie przerobiła, niż wymienić wszystkie widoczne modyfikacje.

maria

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza jej twarz, która niemal w całości pokryta jest tatuażami. To jednak dopiero początek atrakcji, bo równie dziwnie prezentują się oczy (niemal przezroczyste soczewki), uszy (z wielkimi tunelami), czoło (z charakterystycznymi rogami), a także usta (ze szczęką, której nie powstydziłby się Dracula).

maria

Jakie są jej plany na przyszłość? Przede wszystkim kobieta marzy o kolejnych implantach imitujących rogi. Maria uważa, że dodają jej siły i pewności siebie. Są też oznaką ogromnej odwagi, bo dotychczasowe wszczepiano jej bez jakiegokolwiek znieczulenia.

Normalnie życzyłybyśmy jej spełnienia marzeń, ale w tym przypadku mamy wątpliwości, czy to dobry pomysł...

Więcej podobnych newsów znajdziecie na Hanter.pl.

Zobacz także:

Jeffree Star: Ekscentryczny model, szokujące dziwadło czy wielki artysta? Zobacz zaskakujące metamorfozy internetowego idola!

Chłopak posiada miliony fanów na całym świecie. Wszyscy jego wielbiciele z niecierpliwością czekają na kolejne przemiany ekscentrycznego artysty!

Straszny rodzinny sekret: 52-letnia kobieta dowiedziała się, że jej rodzice są rodzeństwem!

Decyzję o wyjawieniu całemu światu swojego wstydliwego pochodzenia kobieta podjęła po tym, jak usłyszała w mediach o rodzeństwie, które planuje mieć wspólne dziecko i wcale się tego nie wstydzi!

 

Komentarze (112)

Ocena: 4.96 / 5
Daria (Ocena: 5) 13.02.2016 22:24
Fantastyczna babka - i przepięknie zmodyfikowana. Zainspirowała mnie do zrobienia sobie tatuaży - umówiłam się już do 13Tattoo na sesję. ;-) Oczywiscie nie planuję zamienic się w "wampira" - ale na pewno był to zastrzyk odwagi.
zobacz odpowiedzi (1)
Nie chce admina obrażać (Ocena: 1) 26.10.2015 21:49
Nie mam pojęcia kto to napisał (chłopak czy dziewczyna) ale będe się zwracał do chłopaka xD CZY ZAUWAŻYŁEŚ ŻE TO NIE Maria Hose Cristerna tylko Maria JOSE Cristerna?! xxd
odpowiedz
darek (Ocena: 5) 03.06.2015 15:35
Ładna kobieta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2013 09:50
Moim zdaniem jest piekna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 21:54
Mnie się podoba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo