Luis Antonio Aguero: Mężczyzna zrobił sobie w twarzy ponad 300 dziur! WARIAT?

Kubańczyk dzięki swojemu oryginalnemu wizerunkowi został niedawno wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.
Luis Antonio Aguero: Mężczyzna zrobił sobie w twarzy ponad 300 dziur! WARIAT?
11.04.2011

Luis Antonio Aguero to postać niezwykła. Mężczyzna zasłynął swoim niecodziennym wyglądem. Louis jest jedną z najbardziej wykolczykowanych osób na świecie. Jego twarz zdobi około 300 kolczyków. Jak wygląda jego życie? Czy te wszystkie ozdoby nie przeszkadzają mu w wykonywaniu codziennych czynności?

piercing

Mężczyzna jest bardzo zadowolony ze swojego wyglądu. Jak sam twierdzi, dzięki swojemu niezwykłemu wizerunkowi, czuje się osobą niepowtarzalną, wyróżniającą się z tłumu. Louisa bardzo denerwuje fakt, że niektórzy nie potrafią zaakceptować jego niecodziennego wyglądu. Mężczyzna smuci się, gdy ktoś patrzy na niego z zażenowaniem bądź też wytyka go palcami.

piercing

Dzięki swojemu oryginalnemu wizerunkowi mężczyzna został niedawno wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Niestety, niezbyt długo cieszył się zaszczytnym pierwszym miejscem wśród najbardziej wykolczykowanych ludzi na świecie. Niedawno pokonała go kobieta, Elaine Davidson. Podobno ta niezwykła Brazylijka posiada na swojej twarzy jeszcze więcej kolczyków niż Louis.

piercing

Wiele osób pyta się Luisa czy przekłuwając sobie kolejne części ciała nie czuje on coraz większego bólu? Mężczyzna twierdzi jednak, że nie sprawia mu to żadnego problemu. Louis jest bardzo odporny na ból. Umieszcza kolejne kolczyki w nawet najbardziej wrażliwych miejscach. Podobno potrafi on nawet przyczepić sobie do kolczyków znajdujących się na jego twarzy jakiś ciężki metalowy przedmiot i podnosić go przez chwilę.

piercing

Ciekawe jednak czy mężczyzna zdaje sobie sprawę z zagrożeń, które niesie za sobą piercing. Przekłuwanie ciała zawsze bowiem wiąże się z pewnym naruszaniem ciągłości skóry. Wykonany w niewłaściwych warunkach grozi poważnymi powikłaniami i komplikacjami.

Luis nie przejmuje się jednak tym, że przez swoje dziwaczne hobby może stracić zdrowie. Dla mężczyzny najbardziej bowiem liczy się to, aby móc wyodrębniać się z tłumu i zamanifestować samego siebie!

Zobacz także:

Jeffree Star: Ekscentryczny model, szokujące dziwadło czy wielki artysta? Zobacz zaskakujące metamorfozy internetowego idola!

Chłopak posiada miliony fanów na całym świecie. Wszyscy jego wielbiciele z niecierpliwością czekają na kolejne przemiany ekscentrycznego artysty!

Straszny rodzinny sekret: 52-letnia kobieta dowiedziała się, że jej rodzice są rodzeństwem!

Decyzję o wyjawieniu całemu światu swojego wstydliwego pochodzenia kobieta podjęła po tym, jak usłyszała w mediach o rodzeństwie, które planuje mieć wspólne dziecko i wcale się tego nie wstydzi!

piercing

Jednak nie tylko twarz Luisa pokryta jest ekscentrycznymi ozdobami. Podobno mężczyzna wykolczykował sobie również całe ciało. Niektóre z jego kolczyków znajdują się w bardzo wrażliwych miejscach takich, jak pępek, sutki i okolice intymne.

 

Polecane wideo

Komentarze (81)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2012 00:28
omg co to ma być
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2012 17:21
OMG idiota jakiś!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 18:16
Noooo....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 11:58
Odpowiedź na pytanie w temacie - TAK.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2012 18:14
Tutaj wpisz treść komentarza do Luis Antonio Aguero: Mężczyzna zrobił sobie w twarzy ponad 300 dziur! WARIAT?...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie