Zaprzyjaźniła się z kangurem, ubiera go w dżinsy i t-shirty! Władze chcą ich rozdzielić!

Kobieta i zwierzę pomagają sobie nawzajem: Christie opiekuje się Irwinem po ciężkim wypadku, a on leczy ją z depresji.
Zaprzyjaźniła się z kangurem, ubiera go w dżinsy i t-shirty! Władze chcą ich rozdzielić!
11.04.2011

Przyjaźń Christie i kangura rozpoczęła się dokładnie rok temu. Wtedy właśnie, w azylu dla dzikich zwierząt w pobliżu Broken Arrow w Oklahomie, pani Carr zgłosiła się na wolontariuszkę. Zalecił jej to terapeuta, u którego leczyła depresję.

kangur

Kiedy jeden z „mieszkańców” azylu, roczny kangur Irwin, uległ groźnemu wypadkowi, w którym poważnym uszkodzeniom uległ jego kręgosłup i mózg, kobieta bez wahania przygarnęła zwierzę i otoczyła je opieką w swoim domu. Od tej pory wytworzyła się między nimi silna, emocjonalna więź: zaczęli sobie nawzajem pomagać.

kangur

Zanim Carr została wolontariuszką, jej depresja była tak silna, że kobieta nie mogła podjąć żadnej pracy. Teraz – właśnie dzięki Irwinowi - poczuła, że ma w swoim życiu cel. Zmienia kangurowi pieluchy kilka razy dziennie, karmi go specjalnym pożywieniem, a nawet ubiera go w dżinsy i T-shirty. Nigdy nie pozostawia go samego na dłużej niż godzinę. – Beze mnie by nie przeżył. Nie mogę sobie wyobrazić spędzenia choćby jednego dnia bez niego – opowiada pani Carr i dodaje, że codziennie rano budzi się ze świadomością, że jest potrzebna Irwinowi.

kangur

Władze miejskie są jednak wobec tej znajomości bardzo sceptyczne. Zastanawiają się, czy Irwin nie będzie stanowił dla swojej właścicielki zagrożenia, kiedy odzyska sprawność. Jako argument podają liczby: dorosły kangur może ważyć nawet 90 kilogramów, mierzyć ponad 2 metry i w jednym skoku pokonywać ponad 7,5 metra!

kangur

Christie nie zamierza tak łatwo rezygnować z przyjaźni, która pomogła jej pokonać depresję. Kobieta twierdzi, że prędzej opuści Broken Arrow niż Irwina. Czy władzom Oklahomy uda się ich rozdzielić?

kangur

Zobacz także:

Straszny rodzinny sekret: 52-letnia kobieta dowiedziała się, że jej rodzice są rodzeństwem!

Decyzję o wyjawieniu całemu światu swojego wstydliwego pochodzenia kobieta podjęła po tym, jak usłyszała w mediach o rodzeństwie, które planuje mieć wspólne dziecko i wcale się tego nie wstydzi!

To nie lalka, to ŻYWE DZIECKO! Eden Wood ma 6 lat, a jest gwiazdą wyborów miss!

Wśród uczestniczek amerykańskich konkursów piękności nie ma większej gwiazdy. Jej kariera już kosztowała rodziców prawie pół miliona złotych, ale inwestują dalej!

 

kangur

Po stronie pani Carr jest jednak weterynarz, który systematycznie czuwa nad stanem zdrowia Irwina. Doktor m.in. uważa, że torbacza nie można traktować jak „normalnego kangura", ponieważ z powodu niepełnosprawności, będzie on wymagał opieki i troski do końca swoich dni.

Komentarze (75)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2011 15:33
Anonim 2011-04-23 17:08:55 i Anonim2011-04-15 18:40:45 Czy wy ku*wa umiecie czytać?! Ona go nie męczy, tylko się nim opiekuje! Ma uszkodzony mózg i kręgosłup, gdyby nie ona to pewnie już dawno byłby martwy -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 13:29
ciekawe że widzicie ubieranie kangura który przy tym nie doznaje żadnej krzywdy a niewidzicie jak ktoś się faktycznie zneca nad zwierzetami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 17:08
dziwaczne żeby ubierac kangury okropność .Ten Kangur powinien być na wolności =
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 18:40
biedny kangur ;/ Co ludziok odpier****, żewby męczyć dzikie zwierzęta?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 12:20
a może ona go ubiera tylko do zdjeć jeżeli nie krepuje to ruchów kangura to jest ok ważne że oboje się przywiązali ze sobą i się czepiacie że kangura ubiera a jak np jakiś pies jest zagłodzony czy bity to nie łaska się zainteresować.... wszystko od d.... strony zaczynacie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo