Straszny rodzinny sekret: 52-letnia kobieta dowiedziała się, że jej rodzice są rodzeństwem!

Decyzję o wyjawieniu całemu światu swojego wstydliwego pochodzenia kobieta podjęła po tym, jak usłyszała w mediach o rodzeństwie, które planuje mieć wspólne dziecko i wcale się tego nie wstydzi!
Straszny rodzinny sekret: 52-letnia kobieta dowiedziała się, że jej rodzice są rodzeństwem!
03.04.2011

W dzisiejszych czasach media coraz częściej przedstawiają historie kazirodczych par. Związki takie powoli zaczynają wychodzić z cienia. Rodzeństwa, które planują posiadać wspólne dziecko, często nie zdają sobie jednak sprawy, jak wielkie konsekwencje psychiczne i fizyczne dla ich potomka może spowodować taka decyzja.

Taki tragiczny los spotkał Teresę Weiler. Kobieta dopiero w dorosłym życiu dowiedziała się, że jej rodzice byli rodzeństwem. Załamana tą okropną wiadomością, przez wiele lat ukrywała przed całym światem prawdę. Wstydziła się przyznać komukolwiek do swoich korzeni.

Kobieta została porzucona przez swoich rodziców zaraz po urodzeniu. Całe dzieciństwo spędziła w domu dziecka. Teresa nie interesowała się zbytnio swoim pochodzeniem, starała się akceptowac fakt, że nie ma rodziny. Do poszukiwania swoich korzeni skłoniły ją jednak niepokojące problemy zdrowotne. Kobieta już jako nastolatka zapadła na osteoporozę, co definitywnie zmusiło ją do zrezygnowania z jej ukochanego sportu.

Diagnoza poważnej choroby, w tak młodym wieku, sprawiła, że zapragnęła ona odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Dzięki informacjom zasięgniętym z biura opieki socjalnej, kobieta dowiedziała się, że jej matka była 16-letnią niezamężną kelnerką, a ojciec jej 14-letnim bratem.

Kiedy Teresa dowiedziała się o tym wszystkim czuła się okropnie. Wpędziło ją to nawet w bardzo poważną depresję. Zawsze była ona osobą głęboko wierzącą. Długo nie mogła więc zaakceptować faktu, że pochodzi z kazirodczego związku.

Ta okropna sytuacja wpłynęła również bardzo negatywnie na jej kontakty z płcią przeciwną. Kobieta nie pozwala, aby zbliżał się do niej jakikolwiek mężczyzna. A to wszystko nie tylko ze względu na jej mroczny sekret, a także dlatego, że nie chce ona mieć dzieci. Kobieta nie wytrzymałaby, gdyby któreś z nich odziedziczyło po niej genetyczną chorobę.

Straszliwy występek jej biologicznych rodziców sprawił, że Teresa nie potrafi już normalnie żyć...

Karina Hefner

Zobacz także:

„Miałam 32 lata, kiedy dowiedziałam się, że za rok będę całkowicie bezpłodna” - historia walki o macierzyństwo

Wzruszająca opowieść Kasey Edwards, która postanowiła zawalczyć o swoje PRAWO DO BYCIA Mamą.

21-letnia DRAG QUEEN: Kobieta uwielbia przebierać się za transwestytę! (Chora?!)

Collagen Westwood na liczne operacje plastyczne wydaje tysiące funtów...

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2012 22:06
Temat zaszły, ale pod wpływem chwili i % napiszę to co nigdy bym nie napisał. Co prawda z drugiego pokolenia (dziadkowie ze strony ojca) , ojciec inwalida, ale sięgnęło i mnie... (tylko mnie, rodzeństwo normalne) Bezwład nóg w dzieciństwie, pani doktor (ponoć wykształcona osoba) śmiejąca się z chłopca z wykrzywionymi nogami potykającymi się o wszystko (dziś naszczał bym na jej grób) , pewnie z dziewczynki nie miała by takiej radochy, a niech tam.... dziś normalny- prawie (rehabilitacja- zawdzięczam babci, tej drugiej - nie lekarzom), ale strach przed potomstwem pozostał. Psychika siada ale to mój problem... Zero nieśmiałości co do kobiet, coś się zaczyna i kończy, póżniej te co już mają dzieci -wnioski- (bez komentarza). A dziś- jak określił to pewien komentator - reszta w rękach konia :) Co by nie było rozumiem sytuację i łączę się z problemem .... Ps. (odp- nie będzie)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2011 05:59
Lubię placki xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 14:53
ale sekret he he cały świat o tym wie a nie tylko Polska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2011 16:39
taki sekret że wie juz cała polska, gratulacje . PAULA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2011 07:19
:D widać co niektóre prze inteligentne małolaty nie potrafią czytać ze zrozumieniem :D oj błazny małe błazny więcej czytania a mniej alkoholu bo wam wypala ostatnie szare strefy w mózgu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo