To nie lalka, to ŻYWE DZIECKO! Eden Wood ma 6 lat, a jest gwiazdą wyborów miss!

Wśród uczestniczek amerykańskich konkursów piękności nie ma większej gwiazdy. Jej kariera już kosztowała rodziców prawie pół miliona złotych, ale inwestują dalej!
To nie lalka, to ŻYWE DZIECKO! Eden Wood ma 6 lat, a jest gwiazdą wyborów miss!
24.04.2011

Eden urodziła się w 2005 roku w Arkansas i od najmłodszych lat bierze udział w konkursach piękności dla dziewczynek – głównie tych z blichtrem, w których wymagane są makijaż, efektowny strój, manicure, doczepiane włosy, skóra opalona natryskowo oraz wyjątkowy układ choreograficzny.

 

 

 

 

eden wood

Sędziowie oceniają urodę, osobowość i talent kandydatek, ale nie oszukujmy się - podczas kilkudziesięciosekundowego spaceru po scenie trudno jest zweryfikować drugi i trzeci czynnik.

eden wood

Bywanie na tego typu konkursach wiąże się z pokaźnymi kosztami. Sam udział w wyborach jest płatny, do tego dochodzą koszty związane z zakupem odpowiedniej kreacji (szczodrze wyszywana cekinami kreacja sceniczna to wydatek rzędu kilkuset dolarów, a można się w niej pokazać tylko raz!) oraz ceny zabiegów kosmetycznych, jakie należy wykonać przed występem.

eden wood

Od 2009 roku Eden jest jedną z głównych bohaterek serialu o charakterze reality show emitowanego na antenie TLC „Toodlers and Tiaras”.

eden wood

Dzieci przed pokazami pracują ze sztabem profesjonalistów – choreografów, fryzjerów i wizażystów, którzy za swoje usługi pobierają pokaźne sumki.  Z wywiadu z matką Eden wiadomo, że na karierę dziewczynki zostało wydanych już prawie pół miliona złotych!

eden wood

Eden, mimo że ma zaledwie sześć lat i sama nie potrafi jeszcze pisać, wydała już ksiażkę biograficzną “Eden Wood: From Cradle to Crown” („Od kołyski do korony”), która stała się inspiracją dla amerykańskich matek wysyłających swoje córki na konkursy piękności. 

eden wood

W niedalekiej przyszłości planowana jest produkcja lalek, których wygląd będzie inspirowany urodą Eden. Mają mieć kędzierzawe blond włosy, niebieskie oczy i piękne, strojne kreacje.

Komentarze (429)

Ocena: 4.99 / 5
gość (Ocena: 2) 10.08.2016 21:59
Ludzie, przecież te zdjęcie są wyretuszowane. Dziecko na pewno jest ładne, ale NIKT nie ma tak gładkiej skóry i tak osadzonych oczu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2014 18:48
Jest ślicznaaaaa! Teraz kiedy to pisze jest rok 2014 teraz ma tyle lat co ja!Ps.ona to lubi, odczepcie się od niej!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2014 18:42
Jest śliczna! Ale wygląda jak lalka...Przesto,że rodzice ją tak wychowują za parę lat będzie strasznie wybredna i nie będzie mogła pogodzić się z przegraną.Ps.Jest z tego roku co ja!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2014 02:08
Śliczna dziewczynka, ale czego ci rodzice jej uczą? Jakie wartości wpajają? Niszczą dziecku psychikę i dzieciństwo. To jest przerażające...
odpowiedz
boo (Ocena: 5) 21.01.2013 00:52
Po pierwsze, mniej mnie obchodzi jak będzie wyglądać w wieku 30 lat niż to, co będzie mieć w głowie w tym wieku. W sumie cała sprawa praktycznie w ogóle mnie nie obchodzi ale kontynuując to na prawdę kocham chore ambicje rodziców, którzy sami nie wiedzą do czego to może prowadzić. Swojemu dziecku (jeśli o ile będę je mieć) nigdy w życiu nie pozwolę na coś takiego. Sądzę, że ja w wieku 16 lat "myślę lepiej" niż rodzice takich właśnie dzieciaków. Porażka...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo