21-letnia DRAG QUEEN: Kobieta uwielbia przebierać się za transwestytę! (Chora?!)

Collagen Westwood na liczne operacje plastyczne wydaje tysiące funtów...
21-letnia DRAG QUEEN: Kobieta uwielbia przebierać się za transwestytę! (Chora?!)
01.04.2011

Collagen Westwood ma 21 lat i pochodzi z Londynu. Dziewczyna ma bardzo oryginalne zainteresowanie, otóż chciałaby zostać swoistą Drag Queen!

Młoda kobieta robi wszystko, aby tylko zrealizować swój plan. Na liczne operacje plastyczne wydaje tysiące funtów. Dziewczyna skłonna jest naprawdę do wielu wyrzeczeń, aby tylko spełniły się jej marzenia.

Dziewczyna ma w swojej garderobie kilka peruk, które zakłada, gdy wychodzi gdzieś wieczorem. Przygotowywanie odpowiedniego wizerunku zabiera jej nawet kilka godzin. Nakłada sobie odpowiedni makijaż, ubiera wyzywające sukienki, zakłada buty na bardzo wysokim obcasie.

Wielu ludzi widząc przebraną Collagen, traktuje ją jako prawdziwego transwestytę. Ona wcale się tym nie przejmuje, a wręcz przeciwnie, uwielbia, gdy ktoś pomyśli o niej jako o mężczyźnie. Nie zwraca uwagi również na to, że wiele osób śmieje się z niej i traktuje jak swoistego dziwoląga. Stara się po prostu żyć własnym życiem, w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Skąd to oryginalne zainteresowanie? Jej matka miała wielu przyjaciół, którzy byli właśnie Drag Queen. Od dziecka miała ona więc kontakt z takimi ludźmi. Zachwycona ich niecodziennym wizerunkiem, zapragnęła być taka, jak oni!

Dziewczyna w przyszłości planuje rozpocząć muzyczną karierę. Ciekawe, czy wygląd pomoże jej w osiągnięciu sukcesu?

Karina Hefner

Zobacz także:

On potrafi odwrócić stopy o 120 stopni! Moses Lanham to kolejny CZŁOWIEK-GUMA!

Mężczyzna zgłosił już swoją kandydaturę do Księgi Rekordów Guinnessa.

Leprozorium w Indiach: Tam w mękach umierają izolowani trędowaci! CO ZA LOS

OSTRZEŻENIE: Artykuł zawiera załączniki w postaci zdjęć, które mogą zostać uznane za zbyt drastyczne dla osób poniżej 18. roku życia.

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 03:10
Cholera, ile razy mam powtarzać, że drag queen i transwestytyzm to NIE to samo?! Poza tym, ona nie jest drag queen, tylko faux queen. Amen.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2012 13:21
A ja uważam że wygląda pięknie i skoro to się jej podoba i jest jej marzeniem to "why not?". Sama jestem dziewczyną, a mażę o tym żeby wyglądać jak facet a przebierać się za kobietę. :3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 18:39
Jakaś pojebana... Przecież transwestyci właśnie dążą do tego aby wyglądać jak kobiety, nikt normalny nie chce wyglądać jak facet przerobiony na babę...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 15:07
nienormalna jakas
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2011 14:37
Wygląda okropnie, ale skoro tak lubi...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo