On potrafi odwrócić stopy o 120 stopni! Moses Lanham to kolejny CZŁOWIEK-GUMA!

Mężczyzna zgłosił już swoją kandydaturę do Księgi Rekordów Guinnessa.
On potrafi odwrócić stopy o 120 stopni! Moses Lanham to kolejny CZŁOWIEK-GUMA!
31.03.2011

Osoby, które podziwiają wygimnastykowane ciała baletnic i cyrkowców, powinny zapamiętać nazwisko Mosesa Lanhama. Ten 49-letni mieszkaniec Ameryki potrafi nie tylko bez trudu odwracać stopy w przeciwnym kierunku, ale także ścigać się w takiej pozycji!

Jak ujawniły się niezwykłe zdolności Mosesa? Otóż mężczyzna, mając 14 lat, spadł z wysokości 5 metrów na lekcji wychowania fizycznego. Podczas opadania jego nogi ułożyły się w tak nienaturalny sposób, że zgromadzeni wokół niego ludzie byli przekonani o paskudnym złamaniu kończyn. Okazało się jednak, że Lanham po całym zajściu wstał jak gdyby nigdy nic – i zaczął chodzić. Podobno nie odczuwał wówczas żadnego bólu.

Od tamtej pory 49-latek systematycznie ćwiczy swoje umiejętności. Liczy też na to, że wkrótce znajdzie się w Księdze Rekordów Guinnessa. Jak donosi serwis niewiarygodne.pl, Amerykanin podczas próby bicia rekordu zamierza odwrócić stopy o 120 stopni, ale podobno jest w stanie odwrócić je także o 180 stopni i złączyć razem!

Wszystko wskazuje na to, że największe marzenie Lanhama się spełni, ponieważ do tej pory nie znalazł się nikt, kto potrafiłby zrobić ze swoimi stopami to, co „człowiek-guma”. Nawet jego 17-letni syn, Trey, nie odziedziczył po nim tych zdolności.

W jednym z wywiadów Lanham przyznał, że odwraca stopy nie tylko po to, by popisywać się przed znajomymi. Podobno robi to też często tylko ze względu na fakt, że z wykręconymi nogami jest mu po prostu wygodniej.

Maja Zielińska

Zobacz także:

SŁONIOWACIZNA odebrała im normalny wygląd! Te zdjęcia wymagają MOCNYCH NERWÓW

WHO zapowiada, że rozpoczęła ostateczną walkę z tą straszną chorobą, która zabiera nie tylko ciało, ale również duszę...

Pregorektyczka Melissa Henriquez: Tak bardzo bała się rosnącego brzuszka, że głodziła siebie i maleństwo!

Na anoreksję ciążową zapada na świecie coraz więcej kobiet. Współczesny kult chudego ciała sprawia, że przyszłe matki nawet w ciąży nie chcą przybrać na wadze!

 

Polecane wideo

Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 20:33
o warjat z niego :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 20:34
kwestia treningu hehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 18:37
a ja potrafię odwrócić dłoń o 540 stopni i co:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 18:35
a ja potrafię obrócić dłoń o 540 stopni i co łyso? ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2011 22:56
wielkie rzeczy ja też umiem tak zrobić jak ten gościu na środkowym zdjęciu i wcale nie wydaje mi się to jakąś niebywała sztuką... to wcale nie jest takie rzadkie wśród ludzi tylko większość nie zwracac uwagi na takie głupstwa i nie leci z tym od razu do Guinessa...:DDD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie