Rick Genest, zombie z Kanady. Urodzony by szokować?

Jego wizerunek rzeczywiście robi wrażenie…
Rick Genest, zombie z Kanady. Urodzony by szokować?
14.04.2011

Rick Genest, 25-latek z Kanady, powoli staje się rozpoznawalny na całym świecie. Wszystko z powodu tego, że jego ciało pokryte jest tatuażami, wyglądającymi jak jego własny szkielet. Wytatuował sobie m.in. czaszkę, kręgosłup, żebra i fragment mózgu. Nic zatem dziwnego, że przylgnęły do niego takie określenia, jak „zombie” czy „szkieletor”. Trudno w to uwierzyć, ale przygoda Ricka z tatuowaniem ciała zaczęła się od… zmywalnych tatuaży dołączanych do gum balonowych!

rick genest

Genest powoli staje się więc ikoną. Niektórych przeraża, innych inspiruje, ale na pewno nikogo nie pozostawia obojętnym. Jego wizerunek rzeczywiście robi wrażenie.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl 

Zobacz także:

SŁONIOWACIZNA odebrała im normalny wygląd! Te zdjęcia wymagają MOCNYCH NERWÓW

WHO zapowiada, że rozpoczęła ostateczną walkę z tą straszną chorobą, która zabiera nie tylko ciało, ale również duszę...

Pregorektyczka Melissa Henriquez: Tak bardzo bała się rosnącego brzuszka, że głodziła siebie i maleństwo!

Na anoreksję ciążową zapada na świecie coraz więcej kobiet. Współczesny kult chudego ciała sprawia, że przyszłe matki nawet w ciąży nie chcą przybrać na wadze!

 

rick genest

Mężczyzna znany jest od dawna, jednak rok 2011 stał się dla niego przełomowy. Nie tylko został twarzą domu mody Thierry'ego Muglera, ale także wystąpił w teledysku jednej z największych gwiazd współczesnej popkultury - Lady Gagi.

Komentarze (125)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2013 21:32
Beznadziejny!to czego nie ma w Glowie ,chce pokazac na sowim Ciele...jedoo Wielkie Zero !czlowiekiu Idz do praca na 12 godzin ,to pomoze Ci w Twoich mazeniach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2012 18:54
Całkiem jest przystojny i wygląda na to, że ma ciekawą osobowość :**
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2012 18:52
Jest niesamowity i przystojny... A to jego spojrzenie ... mmm. ;*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2012 08:45
Tragedia.......Gość no jest idiotą i tyle:) nikt normalny nie robi sobie tatu na całym ciele, tak weźcie sobie na realnie to do głowy:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 18:22
Booooooooski on jest ..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo