Urodził się chłopiec z jednym okiem i bez nosa! 34-LETNIA MAMA JEST PRZERAŻONA!

Zaskakujący był nie tylko jego wygląd, ale fakt, że wciąż żył. Przy tego typu zaburzeniach dzieci umierają niemal natychmiast.
Urodził się chłopiec z jednym okiem i bez nosa! 34-LETNIA MAMA JEST PRZERAŻONA!
30.03.2011

34-letnia Veena Chavan z Indii była w 32. tygodniu ciąży, kiedy lekarze doszli do wniosku, że jej nienarodzone dziecko będzie cierpiało na wodogłowie. Nie brzmiało to zbyt optymistycznie, ale rzeczywistość okazała się jeszcze bardziej nieprzewidywalna.

Kilka dni temu trafiła do szpitala, gdzie dzięki cesarskiemu cięciu na świat przyszedł jej syn. Kiedy wydostano dziecko na zewnątrz, lekarze i personel zaniemówili. Nigdy nie widzieli tak dziwnego noworodka. Spodziewali się zniekształceń spowodowanych wodogłowiem, ale nie czegoś takiego.

Chłopiec miał tylko jedno oko i nie posiadał nosa. Zaskakujący był nie tylko jego wygląd, ale fakt, że wciąż żył. Przy tego typu zaburzeniach dzieci umierają niemal natychmiast. Od razu trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie przeżył dobę.

Lekarze mówią, że przyczyną zniekształceń była m.in. cyklopia, która prowadzi do połączenia się oczodołów i obecności tylko jednej gałki ocznej. Nie wiadomo jednak dlaczego noworodek nie miał nosa.

O cud zakrawa fakt, że dziecko przeżyło poród i kolejne godziny. To była trzecia ciąża 34-latki. 8 lat temu urodziła zdrową córkę, za drugim razem poroniła.

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl.

Zobacz także:

KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria's Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Historia podobna do afery sprzed dwóch lat, kiedy to modelki Ralpha Laurena miały talie węższe od głów!

Jedna z tych kobiet ma 26 lat, inna 56 lat, wśród nich jest również... Kate Moss! ZGADNIJ, KTO JEST KIM!

Okazuje się, że piękne nogi i pośladki można mieć w każdym wieku, trzeba tylko właściwie się o nie troszczyć!

Komentarze (57)

Ocena: 4.93 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2015 12:59
Brawo przejmujecie się losem jakiegoś bachora, który mieszka tysiące kilometrów od was. Gratuluję. Musicie być bardzo nieszczęśliwi.
odpowiedz
Lia (Ocena: 1) 09.12.2014 19:50
Schorzenie to nazywa się zespołem Pataua, durne pismaki. To ciężka, śmiertelna choroba genetyczna, trisomia chromosomu 13 (potwierdza się ją badaniem kariotypu). Poczytajcie, zanim zaczniecie robić sensację.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2012 23:15
biedny malutki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 01:04
zespół Patau jak nic
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2011 21:52
szkoda mi go;(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo