Britney (8 lat) regularnie ostrzykuje się botoksem! Jej mamusia uważa, że to świetny sposób na wieczną młodość!

Zdaniem uroczej mamusi botoks w dzieciństwie to krok w kierunku wielkiej, gwiazdorskiej kariery w przyszłości!
Britney (8 lat) regularnie ostrzykuje się botoksem! Jej mamusia uważa, że to świetny sposób na wieczną młodość!
27.03.2011

Botoks i inne odmładzające zabiegi bezgranicznie pokochało już wiele kobiet na całym świecie. Do tej pory z różnorodnych metod wygładzania zmarszek korzystały jedynie dorosłe panie. Od jakiegoś czasu jednak wszystko się zmienia. Ostatnio botoks podaje się już nawet dzieciom!

matka 8-letniej Britney Campbell regularnie funduje swojej małej córeczce zastrzyki z botoksu oraz depilację woskiem całego ciała. Kobieta nie ma zupełnie żadnych wyrzutów sumienia. Co więcej, jest całkowicie przekonana, że córka kiedyś podziękuje jej za te starania. I namawia wręcz inne matki, aby one również sprawiły swoim córkom taki prezent.

Kobieta jest zawodową kosmetyczką. Dzięki swojej profesji ma codzienny dostęp do odmładzających substancji. Nieodpowiedzialna matka sama więc aplikuje swojej córeczce botoks w okolicach czoła, ust i oczu. Ponadto kobieta depiluje woskiem całe ciało swojego dziecka, łącznie ze strefami intymnymi. A wszystko po to, aby w okresie dojrzewania zapobiec nadmiernemu owłosieniu i wrastaniu włosków.

Czym kieruje się ta szalona matka? Czy zupełnie nie jest świadoma tego, że wstrzykuje swojemu dziecku trującą chemię? Po co tak naprawdę jest to wszystko? Podobno kobieta pragnie, aby jej córka w przyszłości została gwiazdą. Kerry twierdzi, że dzięki jej praktykom, już niedługo Britney będzie mogła zostać sławną piosenkarką, modelką czy aktorką. Zabiegi jakie stosuje mają zapewnić córce młodość przez długie lata. Piękny wygląd i twarz pozbawiona zmarszczek to przecież podstawa dla tych, którzy pragną błyszczeć na szklanym ekranie!

Co ciekawe, również małej dziewczynce bardzo podobają się te zabiegi. Wciąż sprawdza, czy nie pojawiają się na jej twarzy jakieś zmarszki i gdy tylko zauważy coś niepokojącego zaraz prosi swoją matkę o wstrzyknięcie botoksu. Britney snuje również wielkie plany na przyszłość związane z innymi upiększającymi zabiegami.

Moda na wstrzykiwanie botosku nieletnim rozprzestrzenia się na całym świeci. Co najgorsze jednak, nie ma przepisów prawnych, które zabraniałyby wykonywania takich zabiegów u dzieci...

Karina Hefner

Zobacz także:

Ma 18 lat, waży 34 kg, je kromkę chleba dziennie! Ollie Roche walczy z anoreksją, inaczej umrze!

Ollie po raz pierwszy przeszedł na dietę w wieku 15 lat. Dzisiaj ma 180 cm wzrostu i waży tyle co 9-latek!

Jocelyn Wildenstain („Kobieta Kot”) znów się zoperowała! Wygląda gorzej niż kiedykolwiek!

Operacje plastyczne, które zmieniły Jocelyn Wildstain w potwora, kosztowały w sumie ponad trzy miliony dolarów!

Komentarze (93)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2011 22:12
Osz..co za wariatka!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 14:06
Matka jest głupia , biedne dziecko .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2011 15:31
Spalic w piecu matke!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 04:47
no fakt w wieku 8 lat miało się tyle zmarszczek , że aż żałuje że mama nie sprawiła mi przecudownego botoksu : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2011 14:42
A dziecko dalej brzydkie XD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo