SYJAMSKIE SIOSTRY PAJĄKI: Ganga i Jamuna mają wspólną waginę i wspólnego męża!

Kobiety mają 39 lat i są siostrami syjamskimi. Dzięki swojej specyficznej budowie robią oszałamiającą karierę w cyrku!
SYJAMSKIE SIOSTRY PAJĄKI: Ganga i Jamuna mają wspólną waginę i wspólnego męża!
26.03.2011

Ganga i Jamuna Mondal pochodzą z Indii. Kobiety mają 39 lat i są siostrami syjamskimi. Razem mają cztery ręce i trzy nogi. Wszyscy nazywają je pajęczymi siostrami, ponieważ ich chód przypomina sposób poruszania się pająka.Chociaż żyje im się naprawdę ciężko, to jednak żadna z Hindusek nigdy nie narzekała na to, co je spotkało. Kobiety nie chcą rozpaczać nad swoim losem. Wręcz przeciwnie, postanowiły wykorzystać swoją specyficzną anatomię i zrobić karierę w cyrku!

Ganga i Jamuna Mondal

Siostry Mondal stały się nawet niedawno bohaterkami filmu dokumentalnego zrealizowanego przez kanał "Discovery". Program nosi tytuł "Human Spider Sisters". Kobiety opowiadają w nim o swoim niecodziennym życiu. Ponadto, w programie zawarte zostały również wypowiedzi specjalistów , którzy wyrażają swoją opinię na temat przypadku sióst z Indii. Jeden ze specjalistów stwierdził nawet, że byłby w stanie je rozdzielić, nie ryzykując przy tym zdrowia ani życia żadnej z nich. Jednak siostry Mondal wcale nie myśląo zabiegu rozdzielenia. Wolą swoje dotychczasowe życie.

Ganga i Jamuna Mondal

Jeżdżąc po całym kraju, swoim wyglądem przyciągają naprawdę wielu widzów. Kobiety, poruszając się niczym stawonogi, okazują się wielką atrakcją publiczności. Ludzie na ich widok reagują różnie. Jedni nie moga powstrzymać się od śmiechu, w innych natomiast ich wygląd budzi grozę i przerażenie. Dziewczyny jednak zupełnie się tym nie przejmują. Po prostu, bardzo kochają swoją pracę.

Ganga i Jamuna Mondal

Niektóre gazety informuja, że syjamskie siostry są mężatkami. Podobno mają jednego wspólnego męża, który również jest pracownikiem cyrku. Kobiety wiedzą także jak to jest być matką. Niedawno na świat przyszło ich dziecko, siostry mają bowiem jeden, wspólny układ rozrodczy. Niestety, dziewczynka zmarła niedługo po urodzeniu. Z powodu zagrożenia powikłaniami pewnie już nigdy nie zdecydują się na kolejnego potomka...

Karina Hefner

Zobacz także:

Ma 18 lat, waży 34 kg, je kromkę chleba dziennie! Ollie Roche walczy z anoreksją, inaczej umrze!

Ollie po raz pierwszy przeszedł na dietę w wieku 15 lat. Dzisiaj ma 180 cm wzrostu i waży tyle co 9-latek!

Jocelyn Wildenstain („Kobieta Kot”) znów się zoperowała! Wygląda gorzej niż kiedykolwiek!

Operacje plastyczne, które zmieniły Jocelyn Wildstain w potwora, kosztowały w sumie ponad trzy miliony dolarów!

Ganga i Jamuna Mondal

Kobiety wciąż powtarzają, że jest im razem bardzo dobrze i wcale nie żałują tego, że nie mogą być takie, jak inni ludzie. Siostry uważają wręcz, że poddanie się operacji byłoby naruszeniem woli Boga. Ganga i Jamuna mają jednak jeszcze jeden powód, dla którego nie chcą być rozdzielone. Zabieg taki z pewnością zrujnowałby ich cyrkową karierę i obie nie miałyby za co żyć.

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 5 / 5
ciekawe (Ocena: 5) 14.01.2014 14:16
ciekawe jak u nich jest z chodzeniem, za wszystko odpowiada mózg i jak jedna pomyśli że chce iść a druga że stać to co jedna nogi idzie druga stoi??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 15:03
zal mi was;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 12:30
puknąłby xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2011 16:18
chciałam przeczytać artykuł do końca niestety reklama zajmuje pół ekranu i nie chce się wyłączyć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 15:49
maja imiona jak rzeki w Indiach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie