Olbrzymie dzieci z Chin: Są tak tłuste, że ledwie się poruszają! KTO JE TAK UTUCZYŁ?

Xiao Hao ma 3 lata, a waży 60 kg. Jego młodsza koleżanka- Pang Ya, ma zaledwie 2 latka, a może pochwalić się 42 kilogramami. Oto najtłustsze dzieciaki w Chinach!
Olbrzymie dzieci z Chin: Są tak tłuste, że ledwie się poruszają! KTO JE TAK UTUCZYŁ?
24.03.2011

Otyłość jest coraz powszechniejszym problemem wśród dzieci, także w Azji, która uchodzi za dietetycznie uprzywilejowany region. Dieta bogata w ryby, ryż oraz warzywa sprzyja zachowaniu smukłej sylwetki, ale jak się okazuje, z niczym nie można przesadzić. Dowodami na zgubne skutki przejadania niech będą maluchy z tamtejszych prowicji – Xiao Hao oraz Pang Ya. Jak to możliwe, że mimo kilku lat w metryce ważą tyle co dorośli

otyłe dziecko

Xiao Hao ma tylko trzy latka, waży… 60 kilogramów! Zdaniem lekarzy na chwilę obecną nic mu nie grozi, ale rodzice i dziadkowie muszą przestać go na siłę dokarmiać, szczególnie niezdrowym, tłustym jedzeniem.

grube dziecko

Xiao Hao nie chce przyjąć żadne przedszkole, twierdząc, że chłopiec jest nadpobudliwy, a inne dzieci mogą się go bać, ze względu na agresywne zachowanie i nietypowe dla wieku gabaryty ciała.

otyłe dziecko

Tłuste policzki, grube rączki i nóżki, ciałko przypominające baryłkę - tak wygląda zaledwie dwuletnia dziewczynka z z chińskiej prowincji Shanxi. Waga dziecka przekroczyła już 40 kilogramów!

Pang Ya urodziła się z normalną wagą - ważyła 4 kilogramy. Czyli w normie. Ale w ciągu ośmiu miesięcy jej waga wzrosła ośmiokrotnie. W wieku dwóch lat waży już 41,5 kilograma! A taką mniej więcej wagę osiągają dopiero dorosłe Chinki.

otyłe dziecko

Rodzice Pang Ya nie kryją niepokoju. - Lekarze nie potrafią wyjaśnić dlaczego nasza córeczka jest taka gruba - twierdzą. Lekarze nie - ale oni powinni. Pang Ya jest strasznym łakomczuchem i zjada znacznie więcej niż jej rówieśnicy. Apetyt dziewczynki jest nienasycony…

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
lubie grubych (Ocena: 5) 18.05.2013 20:45
ja też chciałbym być w dzieciństwie bo grubość zajefajne fajnie wygląająe dziecj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2013 18:02
O boże! To straszne, co robią tym dzieciom ich rodzice... :{
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2012 13:27
Wcale się nie dziwie dzieciom, które się go boją! Ale to wszystko wina ich "rodziców" którzy je tak tuczą. Wcale się nie dziwię dzieciom które się go boją... Myślę też, że powinno się odebrać rodzicom ich dzieci, tylko i wyłącznie dla ich zdrowia. To okropne, jak można czegoś takiego nie zauważać!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2012 16:20
Jestem chudsza od 3 latka :D. :):) O mój Boże, żeby 3 latek ważył 60 kg.?! Bez komentarza... -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2012 21:03
mogłyby shudnąć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo