Odgryzła kochankowi jądra! EKSTATYCZNA NOC SKOŃCZYLA SIĘ W SZPITALU I NA KOMISARIACIE

Lekarze przyznają, że nigdy wcześniej nie widzieli tak przerażających ran.
Odgryzła kochankowi jądra! EKSTATYCZNA NOC SKOŃCZYLA SIĘ W SZPITALU I NA KOMISARIACIE
22.03.2011

Niektóre pary lubią wyjątkowo ekstremalne doznania natury seksualnej. To raczej kwestia gustu i nikt nie powinien wnikać w to, jak kochają się inni. Pod warunkiem, że jedna strona nie wyrządza drugiej poważnej krzywdy. A tak właśnie zakończyła się upojna noc pewnych Brytyjczyków.

Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną tego niecodziennego zajścia, ale z informacji udzielonych mediom przez sąd w Newcastle wynika, że pewna zachłanna kobieta odgryzła swojemu partnerowi... jądra! Komunikat nie precyzuje, czy to efekt niekontrolowanej ekstazy, czy złości.

Wiadomo natomiast, że ofiarą jest niejaki Martin Douglas, który zaraz po utracie jednego z męskich atrybutów, zadzwonił na telefon alarmowy. Problem w tym, że dotkliwy ból nie pozwalał mężczyźnie na wypowiedzenie ani jednego sensownego i zrozumiałego zdania. Na szczęście wysłano do niego służbę ratunkową.

Lekarze przyznają, że nigdy nie widzieli tak strasznych obrażeń: jądra leżały na podłodze, a krocze ofiary przypominało wielką czerwoną plamę.

Douglasa poddano operacji, która miała na celu ponowne umieszczenie jąder w mosznie, natomiast sprawczyni całego zajścia została zatrzymana przez policję. Postawiono jej zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Proces kobiety rozpocznie się w kwietniu.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl 

Zobacz także:

Najstarsza prostytutka świata ma 96 lat! Seksbabcia uwielbia swoją pracę! NIESMACZNE?

Kobieta za swoje usługi dostaje olbrzymie wynagrodzenie.

Historie ludzi, którzy ZOPEROWALI SIĘ SAMI! Odważni bohaterowie czy bezmyślni ryzykanci?

Amputacja ręki, trepanacja czaszki, wycięcie wyrostka robaczkowego – nawet tak skomplikowane zabiegi można przeprowadzić samodzielnie.

 

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2012 13:07
Zejabal bym suke jebana! jak by wyszla z wiezienia zaszyl bym jej pizde...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 14:59
lol nie ma to jak jajka na twardo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2011 14:59
A ja ją lubię! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 02:53
Anonim zgłoś do usunięcia 2011-03-22 2:37:13 zgłoś do usunięcia to tak niedbale przyczepione i cienkie sa te jadra???nigdy ich nie widzialam na zywo...ale to dziwne i obzydliwe...mimo iz mam 20 lat to to ...dziwne,delikatnie mowiac,a kolesiowi-dobrze!kazdy pedofil i gwalciciel powienien miec cos takiego!!po co wogole sa jadra??do sikania raczej nie..aha-i ze tez sie nie brzydzila ich wziac do ust!bleeee!!! Ty sobie książke wez młocie ;o
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 22:10
no to ostro
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo