Najstarsza prostytutka świata ma 96 lat! Seksbabcia uwielbia swoją pracę! NIESMACZNE?

Kobieta za swoje usługi dostaje olbrzymie wynagrodzenie.
Najstarsza prostytutka świata ma 96 lat! Seksbabcia uwielbia swoją pracę! NIESMACZNE?
20.03.2011

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co w wolnych chwilach robią babcie? Większość pewnie ogląda telewizję, szydełkuje, chodzi do kościoła, czy piecze ciasta. Okazuje się jednak , że nie wszystkie!

96-letnia Milly Cooper nie lubi przesiadywać w domu i zupełnie nie interesują ją zajęcia typowe dla starszych ludzi. Kobiete zakłada codziennie koronkowa bieliznę, seksowne szpilki i czeka na swoich klientów. Milly jest najstarszą na świecie ekskluzywną prostytutką. Co więcej, dzieki długoletniemu doświadczeniu dostaje za swoje usługi olbrzymie wynagrodzenie!

milly cooper

W latach swojej młodości Milly zakochała się do szaleństwa w amerykańskim milionerze, za którego wyszła za mąż i przeprowadziła się do Las Vegas. Wkrótce jednak została wdową z małym dzieckiem. Nie posiadając żadnych środków do życia, postanowiła zostać damą lekkich obyczajów. Jej usługi szybko stały się eskluzywne, a sama dorobiła się niezłej fortuny.

Kiedy kobieta  poznała swojego drugiego męża, na jakis czas przestała parać się prostytucją. Piastowała za to w tym czasie zaszczytne stanowisko "burdel-mamy". Jednak, kiedy po kilkunastu latach jej mąż zmarł, zdecydowała się powrócić do dawnego zajęcia. Milly do dziś pozostaje aktywna zawodowo, będąc tym samym najstarszą pracującą prostytutką świata.

milly cooper

Co ciekawe, kobieta nie ma najmniejszych kompleksów, jeśli chodzi o swój wiek, o wygląd swojego ciała. Milly ocenia za to bardzo krytycznie świat dzisiejszej prostytucji. Jak sama mówi - Dzisiaj dziewczyny mają wielkie cycki i kościste ciało, paradują na wpół gołe. Za moich czasów nazwano by je wywłokami. Przynajmniej ja zachowuję standardy: zawsze ubieram się z elegancją, a moi klienci to dżentelmeni!

Karina Hefner

Zobacz także:

Miesiąc, w którym przychodzimy na świat decyduje o długości naszego życia!

Ludzie urodzeni w listopadzie żyją przeciętnie dziewięć miesięcy dłużej niż ci urodzeni w maju!

Ilu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego? STATYSTYKI (Sprawdza się?)

Średnio każda z pań pocałuje 22 mężczyzn, zwiąże się z 4 facetami i 5 razy będzie miała złamane serce zanim spotka swoją prawdziwą miłość. Co więcej?!

Komentarze (72)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2015 10:28
ohyda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2013 18:36
A kto by chciał choćby dotknąć tej maszkary ?!!! Trzeba by nie używać dobre paremiesięcy żeby połaszczyć się na to próchno
odpowiedz
r (Ocena: 5) 25.08.2013 13:05
to ci ..>
odpowiedz
Yrekkk (Ocena: 5) 25.08.2013 13:05
niech da :> szalala ........... jeeeeeeeee
odpowiedz
euzebiusz (Ocena: 5) 25.08.2013 13:02
.........
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo