Foto-dowody na istnienie efektu jo-jo: Ta kobieta przez 10 lat chudła i tyła! Jak teraz wygląda?

Claudia Connell nosiła w ciągu 10 lat wszystkie rozmiary ubrań – od rozmiaru 34 do 46. Obecnie waży 82 kg, ale do lata chce zrzucić aż 18!
Foto-dowody na istnienie efektu jo-jo: Ta kobieta przez 10 lat chudła i tyła! Jak teraz wygląda?
07.03.2011

Osoba, która zajrzałaby do szafy 44-letniej Claudii Connell, byłaby mocno zaskoczona, bo znalazłaby tam ubrania zarówno w rozmiarze 34, jak i 46. – Na pierwszy rzut oka moja garderoba wygląda tak, jakby należała do kilku kobiet – mówi Claudia. – Wszystkie ubrania mają jednak tylko jedną właścicielkę – mnie.

diety

Kobieta w ciągu dekady stosowała wszystkie możliwe diety, np. dietę Atkinsa, Dukana, GI, South Beach i wiele innych. Od czasu do czasu przechodziła też na dietę własnego pomysłu – przez kilka dni nie jadła nic innego poza pomidorami i… gumami owocowymi. Chudła, ale znacznie pogarszał się stan jej skóry i włosów.

efekt jo jo

Claudia zdradza także, że kiedy jest szczupła - z jednej strony lubi słuchać komplementów na temat swojej zgrabnej sylwetki, z drugiej jednak strony podświadomie cieszy ją, gdy ktoś powie: „Jesteś za chuda”. Wtedy czuje, że ma zielone światło - przestaje się odchudzać i znów zaczyna się objadać. – Myślę, że jedzenie stało się moją obsesją – mówi Claudia. – W pewnym sensie celebruję czas, kiedy jem. Nie objadam się tylko wtedy, gdy mam stany depresyjne.

nadwaga

Obecnie Claudia waży 82 kg, ale postanowiła, że do lata chce schudnąć 18. – Tym razem chcę utrzymać szczupłą sylwetkę. Nie dopuszczę do kolejnego efektu jo-jo – obiecuje. Ale czy obietnicy dotrzyma?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Yoke Fong: Odmówiono spalenia jej otyłego ciała, bo zwłoki nie mieściły się w piecu! JEJ TRUMNĘ NIOSŁO 11 MĘŻCZYZN

W Singapurze kremuje się zwłoki wszystkich zmarłych. Odmowa tej formy pochówku jest tam czymś niespotykanym!

SZOKUJĄCE ZDJĘCIA: Co narkotyki zrobiły z ludzkimi twarzami! NIEPRAWDOPODOBNE!

Przebarwienia, czyraki, owrzodzenia – wygląd narkomana z każdym rokiem diametralnie się pogarsza.

 

dieta

Wahania wagi trwają u kobiety już dekadę. Przez pewien czas nosi ubrania w rozmiarze 38, by za kilka miesięcy utyć o dwa, trzy rozmiary, a następnie znowu schudnąć. Claudia tłumaczy to tym, że kiedy kończy jakąś dietę, jej ciało jest tak spragnione kalorycznych posiłków, że nie może ich sobie odmówić. – To paradoks, ale mój problem polega na tym, że potrafię doskonale panować nad swoją wagą. Wiem, że mogę sobie pozwolić na kaloryczne jedzenie, bo z łatwością po kilku tygodniach zrzucę nadprogramowe kilogramy. Jeśli miałabym kłopoty z chudnięciem – prawdopodobnie bardziej restrykcyjnie trzymałabym się swojej diety – tłumaczy 44-latka.

Polecane wideo

Komentarze (36)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2011 11:52
w rozmiarze 6 i 8 wyglada najstarzej :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 21:45
suchar
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 11:03
A myślałam, że ja mam problem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2011 23:59
pewnie ma ładnie rozstępy :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2011 14:23
e tam, fake widać że photoshop.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie