„Płacą mi za to, że jestem brzydki”- poznaj najbrzydszych modeli Wielkiej Brytanii!

Piękne dziewczyny i umięśnieni chłopcy? To już przeżytek. Dziś miejsce ideałów zajmują brzydale! Poznaj cztery największe gwiazdy filmu dokumentalnego: "Britain’s Ugliest Models!"
„Płacą mi za to, że jestem brzydki”- poznaj najbrzydszych modeli Wielkiej Brytanii!
26.02.2011

Po kontrowersjach, jakie wciąż wywołują modelki XXL, przyszedł czas na nową kategorię supermodeli. Na kontrakt z największymi markami coraz częściej mogą liczyć… prawdziwi brzydale! Wielki nos, odstające uszy, wada zgryzu, szpecąca blizna lub tony nadprogramowego tłuszczu. Im bardziej charakterystyczna lub zabawna jest ludzka brzydota, tym lepiej! Historie „szczęśliwców”, którym udało się zarobić na niej fortunę przedstawia brytyjski film dokumentalny „Najbrzydsi modele Wielkiej Brytanii”. Oto czwórka najjaśniejszych gwiazd nowego nurtu światowego modelingu… 

 

calvin klein

Antonio Francis – człowiek z wybałuszonymi oczami

Wzrost: 170 cm, waga 133 kg. Cecha charakterystyczna: umiejętność wybałuszenia oczu na centymetr. Ten 46-letni rozwodnik, samotnie wychowujący trójkę dzieci, pracował już w Japonii, Wielkiej Brytanii i w wielu krajach zachodniej Europy. Oprócz sesji fotograficznych i występów w reklamach otrzymał wiele ról w teledyskach. Wystąpił w wideoklipie piosenki "Psycho" Imeldy May i kampanii telefonu marki Sony. Zarabia nawet do tysiąca funtów za godzinę. Jak odkrył swój „talent”, dzięki któremu udało mu się rozwinąć karierę brzydkiego modela? W wieku siedmiu lat, kiedy czesał swoje afro, w bujnych włosach utknął mu grzebień. Z wrażenia oczy same wyszły na wierzch, a Antonio nauczył się kontrolować swoją nową umiejętność…

diesel

Janet Mitchell – duża kobieta sukcesu

Rola w „Upiorze w operze”, „Ali G Indahouse”, angaż w wideoklipach, kalendarzach, czasopismach, reklamach (w tym kampanii batonów Crunchie). Wszystko za sprawą 120 centymetrów w talii i biuście i... ogromnych gabarytów! Mimo swojej tuszy Janet uważa się za prawdziwą szczęściarę. Jak sama twierdzi: - Wygląda na to, że właśnie pokazałam tym paskudnym dzieciakom ze szkoły przysłowiowy środkowy palec – ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Jest dumna ze swoich zarobków, które są następstwem decyzji o zmianie zawodu, podjętej 17 lat temu. Po skończeniu studiów na kierunku nauk politycznych i historii współczesnej, Janet pracowała w przemyśle włókienniczym. Po zmianie profilu kariery stała się modelką. W przeciwieństwie do szczupłych piękności nie musi dbać o wygląd. Jej „uroda” jest dziełem natury! Ma rodzinę, pieniądze i sławę – czy do szczęścia potrzebne jest coś więcej?

Britain’s Ugliest Models

Rachel Harrison

Mimo że jest singielką, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Rola modelki jest dla niej energetyzującym zastrzykiem pewności siebie, która często stanowi synonim seksapilu. W czym tkwi sekret jej specyficznego wyglądu? - Moje rysy są jakby za duże w stosunku do twarzy, przez co sprawiam wrażenie postaci z kreskówki – tak Rachel opisuje samą siebie. Jak stała się modelką? Swój sukces przypisuje pewnemu castingowi sprzed 14 laty. Chcąc zaprezentować na nim swoją oryginalność, włożyła pięść do ust… Dzięki temu ją zapamiętano.  Stała się twarzą Baileys Iris Cream, Sainsbury’s, Homebase i karmy Pedigree Pal. W modelingu najbardziej lubi podróżowanie. Dzięki swojej pracy zwiedziła Niemcy, Szwajcarię, Belgię i Hiszpanię. 

ile można zarobić na modeling

Del Keens

Ma 35 lat i jest prawdziwym dziwolągiem! Choć nieraz drwiono z jego wyglądu, dziś to on stanowi jego największy skarb. Dzięki niemu stał się prawdziwą gwiazdą i najbardziej charakterystycznym brzydkim modelem świata! Występował w kampaniach marek takich, jak m.in. Renault, Diesel, Calvin Klein i Levi’s. Jak wygląda? Tego nie da się opisać! Ten asymetryczny chudzielec z przerwą między zębami mówi sam o sobie, że „w przypadku kogoś o tak dziwnej fizjonomii jak moja, twarz może być warta fortunę”. Jako pierwszy do takiego wniosku doszedł szef agencji Ugly Models, który dostrzegł w Delu prawdziwy potencjał – właśnie tak kurier rowerowy stał się gwiazdą!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Brzydcy mężczyźni są bardziej płodni!

Chcesz szybko zajść w ciążę? Poszukaj brzydkiego faceta!

VIDEO NA DZIŚ: Piękna 14-latka mierzy 206 cm!

Elisana Silva nie skończyła nawet 15 lat, a już mierzy 206 cm wzrostu. I ciągle rośnie! Lekarze nie potrafią jednak powstrzymać tego procesu.

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2011 01:51
rachel ma ladne usta ! i duze oczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 20:27
Nie powiedziałabym, że Rachel Harrison jest szpetna, a charakterystyczna. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 19:41
jak dla mnie nikt z nich nie jest brzydki . to przeciętni ludzie :/ tylko robią głupie miny . ten ostatni ma coś z uzębieniem , ale to nie od razu jakiś brzydal nie ? ;/ ja tam widuje gorszych ludzi w wyglądzie . nonsens :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 16:47
Grunt to znaleźć niszę dla siebie. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 16:09
wydaje mi się że Rachael jest śliczna tylko miny strzela niesamowite
odpowiedz

Polecane dla Ciebie