Pan Marek Łobacz: Bezdomny z Lublina wygrał na loterii pół miliona złotych! GRATULUJEMY!

Mężczyzna nie chce zmarnować swojej wygranej. Planuje kupić mieszkanie i założyć firmę!
Pan Marek Łobacz: Bezdomny z Lublina wygrał na loterii pół miliona złotych! GRATULUJEMY!
Fot.: MM Lublin
28.02.2011

Niezwykła historia przydarzyła się ostatnio w Polsce pewnemu bezdomnemu. Pan Marek Łobacz, 60-latek z Lublina wygrał na loterii pół miliona złotych! Mężczyzna długo nie mógł uwierzyć, że jest posiadaczem tak pokaźnej sumy pieniędzy. Jego zdaniem, ta wygrana nie jest przypadkowa – to dar od Boga.

Mężczyzna ze wzruszeniem opowiada o swoich zmarnowanych kilkudziesięciu latach życia. Pan Marek pochodzi z Warszawy, gdzie skończył technikum gastronomiczne i pracował jako kucharz. Jednak, jak sam opowiada, wszystkie pieniądze, które zarabiał od razu przepijał. Straszliwy nałóg sprawił, że mężczyzna stracił wszystko, dom, rodzinę i pracę. Co więcej, wdał się również w złe towarzystwo i w końcu trafił do więzienia. Po odbyciu kary nie miał już dokąd wracać. Tułał się więc po różnych dworcach i schroniskach.

Wygrana na loterii pozwoli mu znów stanąć na nogi. Mężczyzna swojej pokaźnej nagrody nie zamierza bowiem przehulać. Chce kupić małe mieszkanie i budkę, w której będzie prowadził swój biznes – sprzedawał kiełbaski i bigos. Co więcej, pan Marek chciałby również pomóc swoim kolegom z ośrodka dla bezdomnych oraz zwiedzić trochę świata.

Ta niezwykła historia pokazuje, że w życiu wszystko może się zdarzyć. Okazuje się, że rację mają ci, którzy mówią, że nie znamy dnia ani godziny!

Karina Hefner

Zobacz także:

Najgrubsza nastolatka świata TYJE W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE! Waży już 254 kg!

Georgia Davis ma zaledwie 17 lat, ale jeśli dalej będzie tyła w takim tempie jak obecnie, za chwilę zacznie ważyć 300 kg!

Gary Turner: Człowiek z gumy! Rozciąga skórę na wszystkie strony! NIEWIARYGODNE

Mężczyzna rozciąga swoją skórę poza granice normalnych możliwości...

Polecane wideo

Komentarze (68)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 20:57
Superr :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 10:18
MIAŁ SZCZĘŚCIE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 08:02
heheh, super, gratuluje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2011 18:24
super sprawa :) oby wiecej takich przypadków :) życze powodzenia panie Marku :) ps a co do sprawy ze przepije to juz jego sprawa ale mysle ze człowiek po takich doświadczeniach nie chciałby wrócic do swojego dawnego życia !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2011 09:22
pół miliona? Mieszkanie kupi za 300-400 tysięcy, na kiełbasach i bugosie nic nie zarobi,więc będzie rachunki musiał opłacać z reszty pieniędzy. potem mu się skończą, wywalą go z domu i znów będzie bezdomny...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie