Kanibale utopili koleżankę, a potem zjedli ją z ziemniakami! Szokujące!

09 Kwietnia 2010

W Rosji doszło do przerażającej zbrodni. Dwaj nastoletni chłopcy najpierw utopili swoją koleżankę, a następnego dnia przyrządzili z niej obiad, którym częstowali znajomych…

Karina Barduchian
>

„Daily Mail” opisał proces dwóch 20-latków z Petersburga, członków subkultury gotów, którzy dopuścili się na wskroś haniebnego czynu. Zdarzenie miało miejsce już ponad rok temu, w styczniu 2009 roku, w mieszkaniu jednego z nich.

19-letni wówczas chłopcy bawili się z młodszymi o kilka lat koleżankami. Alkohol lał się strumieniami, nastolatki szybko zaczęły tracić przytomność. Spragnieni wrażeń organizatorzy zabawy sytuację szybko wykorzystali. Jedną z dziewczyn, 16-letnią Karinę Barduchian, zaciągnęli do łazienki, prowokując szamotaninę. Hałas obudził śpiącą w pokoju jej koleżankę, ale chłopcy nie dopuścili jej do łazienki. Niczego nieświadoma dziewczyna wróciła więc do łóżka. W tym czasie jeden z brutalnych nastolatków utopił Karinę w wannie pełnej wody.

Następnego dnia żywa koleżanka została przez kolegów poczęstowana obiadem. Chłopcy przyrządzili potrawkę mięsną, którą podali z ziemniakami. Dziewczyna pochłaniając łakomie posiłek, nie zdawała sobie sprawy, że właśnie zjada zabitą przez nich przyjaciółkę

Proces kanibali morderców jest obecnie w toku. Sędzia, po obejrzeniu zdjęć szczątek Kariny, zarządził jego przerwanie na okres tygodnia. Bulwersujące są także wyjaśnienia składane przez oskarżonych – obaj twierdzą, że „byli pijani i chcieli się najeść”.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Artysta dziwak – maluje portrety penisem!

Ekscentryczny malarz nie zamyka się w swojej pracowni. Cała sztuka polega na tym, że proces powstawania poszczególnych malowideł  mogą obserwować zupełnie postronni ludzie.

Sprzedaje ser zrobiony z mleka żony!

Dodał do niego kilka typowo kuchennych składników i w ten sposób powstało coś wyjątkowego. Napisał o tym na swoim blogu kulinarnym i nie musiał długo czekać na reakcję ludzi spragnionych zupełnie nowych smaków.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (272)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ktoś
(Ocena: 5)
2013-03-28 20:09:41

re: Kanibale utopili koleżankę, a potem zjedli ją z ziemniakami! Szokujące!

Tacy idioci jak oni psują nam, gotom opinię! My w większości nie jesteśmy sadystami! Jesteśmy normalnymi ludźmi,którzy interesują się gotykiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 16:05:51

Szkoda dziewczyny ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 00:06:47

dziwne,ze sie nie skapowala,ze nie jestto mieso ze zwierzat:/ obrzydliwe,niewiem,ale ja poprostu nie moge w to uwierzyc co sie dzieje z tymi ludzmi!!!tragedia!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-16 16:49:32

Boże zabić, poćwiartować takich ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 14:21:58

Nie wyzywajcie tylko subkultury gotyckiej, bo sama jestem gothką i nawet przez myśl by mi coś takiego nie przeszło.. Takich ludzi tylko żałować, najbardziej współczuję tej lasce, co ją nieświadomie zjadła....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-11 09:20:13

niech se k utasy obetno i zjedzo z kartoflami przypały jedne z mordy d upe zrobil wymalowal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 11:55:30

Dobra, to juz lekkie przegięcie pały. Ale żal mi tej niewiasty, ale to NIE SĄ GOCI! Prędzej cyrkowcy ! Oni aż tak się nie malują, nie żrą ludzi , czytają poezję i nie jak to ktoś powiedział " CZYTAJĄ BIBLIĘ SZATANA" To nie są ku*na sataniści! Przynajmniej nie wszyscy. To są jakieś porąbane metale, widzieliście kiedyś gota? bO ja w to wątpię. Jeden to się nawet do cyrku nadaje !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 11:49:09

Nie no ludzie... dlaczego od razu podkreślacie GOCI. ?! . Przecież goci interesują się poezją i okultyzmem a to nie znaczy że od razu są satanistami i kanibalami ! To że tym facetom naprawdę odpaliło , to nie usprawiedliwia was że wyzywacie gotów ! To naprawdę spokojni ludzie ! A to jakieś psychole w dodatku narąbane . ;/ Ludzie przykro mi z powodu tej dziewczyny i tego jak skończyła, bo nie powiem to już jest poniżej krytyki . Ale proszę was, nie posądzajcie o to całej subkultury , bo nie wszyscy to robią

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-04 12:29:52

o fujjjjjjjjj ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-17 19:42:14

Obrzydliwe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz