Wasze Listy: „Moja koleżanka robi z siebie pośmiewisko na Naszej-Klasie i Facebooku! Nie mogę tego wytrzymać!”

Koleżanka Joasi dokumentuje fotograficznie każdą chwilę swojego życia. Regularnie wrzuca posty dotyczące codziennych czynności, narażając się na śmieszność. Co o tym sądzicie?
Wasze Listy: „Moja koleżanka robi z siebie pośmiewisko na Naszej-Klasie i Facebooku! Nie mogę tego wytrzymać!”
22.02.2011

Drogie Czytelniczki,

Na pewno większość z Was ma konta na Naszej-Klasie, Facebook’u i pewnie wielu innych portalach społecznościowych. Ja zauważyłam, że odkąd z nich korzystam wszystko o wszystkich wiem i jestem na bieżąco z wszelkimi plotkami, szczególnie jeśli ktoś relacjonuje w Internecie każdą chwilę swojego życia. Tak jak moja koleżanka z roku – nazwijmy ją M.

M. ma 23 lata i dokumentuje na Facebook’u każdą sekundę swojego życia. Ma być lans, ale chyba nie wychodzi, bo dziewczyna jest pośmiewiskiem nie tylko u nas na roku, ale też w swoim (i moim) rodzinnym mieście. Po pierwsze – posty. Wrzuca je kilka razy dziennie, pisząc o wszystkim – „M. jest w sklepie spożywczym i czeka w długiej kolejce”, „M. kupiła sobie nową bluzkę!”, „M. słucha nowej płytki i jest zachwycona muzyczką!”.

Oczywiście, jak zdążyłyście zauważyć, ma tę irytująca manierę pisania o sobie w trzeciej osobie! Zwariować można! Ach, zapomniałabym, M. uwielbia też pisać po angielsku – kiedyś zapytałam jej, po co to robi, a ona na to, że ma masę znajomych zagranicą i chce, żeby wszystko rozumieli. Szczerze? Przejrzałam te jej kontakty. Znalazłam jedną osobę o obcobrzmiącym nazwisku, więc… to tylko poza na światową dziewczynę.

Do tego zdjęcia… Co drugi dzień wrzuca galerie… „M. gotuje”, „M. kupuje”, „M. w Londynie”, „M. na obiadku”, „M. z ukochanym” – niedobrze mi się robi, jak to widzę! Nie znam osoby, która miałaby w swoim profilu więcej zdjęć niż ona. Za chwilę zacznie publikować fotorelacje z wykonywania czynności fizjologicznych!

listy czytelniczek

Oczywiście na Facebooku ukryłam sobie jej posty i nie wyświetlają mi się w aktualnościach, ale wystarczy że jakieś znajome osoby coś jej „zlajkują” i mi wyskakuje… A M. jest bardzo irytująca, pozując na wielką księżniczkę prowadzącą księżniczkowe życie – zakupki, knajpki, przyjaciele, masaże gorącymi kamieniami… Mogłabym się założyć z każdym, że w 90% przypadków kiedy pisze „imprezuje z przyjaciółmi” albo „w SPA”, siedzi w domu na pupie i gryzie paznokcie czekając na powiadomienia, że wszyscy LUBIĄ TO. I zazdroszczą rzecz jasna.

Aaach, dodam, że wszystko jest relacjonowane dwutorowo – na Fejsie i NK – tam ma chyba z milion zdjęć. W tym masę dość odrażających – w bieliźnie, pod kołdrą – takie zdjęcia zrobione aparatem z telefonu tuż po… Z ludźmi z roku wręcz sobie czasem przesyłamy screeny z tymi jej wpisami, albo robimy zdjęcia jej głupich postów i rozsyłamy MMS-ami.

Ciekawa jestem co sądzicie o takich zachowaniach? Czy Was też tak śmieszą/irytują? A może moja M. to jakiś jeden wielki wyjątek i normalni ludzie tak nie robią??

Pozdrawiam!

JoAśka

Na Wasze Listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Komentarze (312)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2012 17:09
Błagam Cię, podaj mi jej dane, chętnie pooglądam ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 23:48
Mnie to śmieszy trochę. Ja bym to olała po prostu. Ale może spróbujcie z nią porozmawiać. Albo rzucić jakąś uwagę "Co ty tak opisujesz wszystko co robisz? A zdjęcie swojej kupy już dodałaś?".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2011 19:06
Twierdzisz że "KOLEŻANKA" nie jest normalna, bo dodaje mnóstwo fotek na fejsa albo nk , a sama na Papilota dodajesz list o niej(chyba jednak trochę zazdrościmy,co?). To również nie jest normalne. mnie samą takie zachowanie irytuje, bo mam podobną znajomą, ale w tej sprawie po prostu MILCZĘ. "Z ludźmi z roku wręcz sobie czasem przesyłamy screeny z tymi jej wpisami, albo robimy zdjęcia jej głupich postów i rozsyłamy MMS-ami. "
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 16:03
wejdźcie sobie na wiocha.pl tam znajdziecie co o tym inni myślą. i zaopatrzcie się w chusteczki bo kilka łez ze śmiechu uronicie:)) Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2011 20:10
ZNAM TAKĄ DZIEWCZYNE. koszmar. takie zachowanie jest potworne ! robi zdjęcia klapek brudnych skarpetek i innych rzeczy. całe moje miasto się z niej śmieje, przez to ze robi z siebie kretynke. ludzie przekzywali sobie informacje z ust do ust i tak nwet osoby które jej nie widziały pisza do niej. naprawde to jest żałosne i śmieszne zarazem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo